Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » “Only for Transit” kúton...

“Only for Transit” kúton tankolhat más is? Ha igen, miért így hívják?

Figyelt kérdés
Tankolhat-e “Only for Transit” jelzéssel elátott kúton nem tranzit, azaz belföldi autós? Szó szerint ugye azt jelenti hogy csak trazit[forgalom] számára.

2020. máj. 4. 17:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2020. máj. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%
Aludni csak ott állhatnak meg azok a sofőrök akik átutazóban vannak nálunk pl románok,bolgárok. Tankolni megállhatsz viszont bármelyiken.
2020. máj. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Engem (belföldi autósként) szó nélkül kiszolgáltak egy ilyennél.
2020. máj. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Az a jelülés nem a kútra vonatkozik hanem a kamionokra. Azért van kinn a kúton hogy a kamionos, aki ilyen jelölést kapott, tudja hogy oda bemehet.

De rajta kívül bárki más is vásárolhat ott.

[link]

2020. máj. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, már tapasztaltam közben. De marha jó, hogy aki nem ismeri de tud angolul, az erre a következtetésre jut.

Egyébként mi értelme van így, ha az átutazóban lévők vegyülnek és taperolják ugyanazokat a tömlőket, mint az itthoniak?

2020. máj. 4. 20:16
 6/9 anonim ***** válasza:
77%

# 5/5 Időpont ma 20:16

Pld. az az értelme, hogy csak néhány kútnál "taperolnak", csak az engedélyezett útvonalon,és aki ettől tart az kereshet más kutat, mert látja hogy az egy "taperolós" kút.

De szerinted az a kamionos, aki hetek alatt kevesebb emberrel kerül kapcsolatban mint te egy fél nap alatt, az nagyobb veszélyt jelent rád a "taperolással", mint az összes többi tankoló? Ha ennyire félsz miért nem használsz a tankoláshoz eldobható kesztyűt ( vagy akár csak nejlon-zacskót)? A lépcsőházad/ munkahelyed/bevásárlásaid helyszíneit/kapuját, kaputelefonját, kilincseit kik "taperolják"? Ne ragozd már túl a dolgot!

2020. máj. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%
Kérdező, kamionozok de soha nem fogtam meg kesztyű nélkül még a pisztolyt
2020. máj. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
21%
Jajj istenem, mert aki átutazik az tuti koronavírusos, nem? Azt hiszitek Németországban, Franciaországban lepratelep van? Afrancokat, megy az élet tovább, ott is az emberek 98%a egészséges.
2020. máj. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Azt kérdeztem, "mi értelme van így". Nem azt írtam, hogy "jajj de félek, mert azok a mocskos idegenek összefogdosták előttem". Nem vagyok veszélyeztetett. Valószínűleg észre sem fogom venni. De látom jobban értetek hozzá.

Próbáljuk meg még egyszer: mi értelme van ennek az intézkedésnek, ha az össze többi tankoló jelenti a nagyobb veszélyt, mint a megfogyatkozott számú átutazók?

2020. máj. 4. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!