Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Honnan tudok rossz laptop...

Honnan tudok rossz laptop akkumlátort vagy közepes állatpotú 18650-es akkumlátort szerezni/vásárolni?

Figyelt kérdés
Elektromos biciklit szeretnék építeni. 36voltos akku pakkot szeretnék építeni belőlük. Mivel motor és vezérlő már van csak az akku hiányzik.

2020. máj. 5. 19:50
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Nem igazan javaslom hogy random cellakbol nekiallj akkupakkot epiteni. 2 eltero belso ellenallasu cella kozott akkora aramok indulhatnak el, hogy siman ategeti a biciklivazat is.
2020. máj. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Párhuzamosan termeszetesen egy fajta cellát használnék
2020. máj. 6. 13:59
 3/8 anonim ***** válasza:
nem a fajta a gond, hanem a kulonbozo gyartok azonos kapacitasu cellai, de akar az azonos gyarto kulonbozo idopontban legyartott es kulonbozo koru, kulonbozo elhasznaltsagu cellai kozotti szoras. szerintem olvass egy picit utana hogy mivel jar az akkupakk epites.
2020. máj. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én értem de nem ez volt a kerdes
2020. máj. 8. 02:01
 5/8 anonim ***** válasza:
Én Aliról rendelt
2020. máj. 11. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én Aliról rendeltem 18650 cellákat. Hosszas keresgélés után a litokala márka tűnt a legjobbnak. Meg is vagyok vele elégedve.
2020. máj. 11. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Akit még esetleg érdekel, én itt vásároltam bontott cellákat, kérésre ugyanolyan gyártmányú és típusúkat kaptam az ígért kapacitással, csak újra kellett fóliáznom őket és egy picit dolgozni a maradék nikkel darabkákon.

[link]

2020. júl. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Alibabaról rendeltem végül inr-18650-25Rt megelégedtem vele mind a mai napig húzza :)
2020. szept. 15. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!