Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Valaki tapasztalt ellenőrzést...

Valaki tapasztalt ellenőrzést Budapest körül/ Pest-megyében május 1 óta?

Figyelt kérdés

A korona vírus miatt kérdezem egyértelműen.

Aki ki-be ment ebben a pár napban Budapestről, az találkozott rendőri ellenőrzéssel?


2020. máj. 6. 11:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Ismerősi körömben nem volt ilyen, de ugye nem zárható ki teljességgel.
2020. máj. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Naponta ingázok Herceghalomról Pestre, néha vonattal, néha autóval, de sehol semmit nem tapasztaltam. Ugyanolyan szabad mozgás van, mintha nem is lenne járvány. Szóval ezzel a fú de szigorú ellenőrzéssel való riogatással csak saját magát teszi hiteltelenné a rendőrség.
2020. máj. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tegnap Pomáz környékén láttam rendőri ellenőrzést, állítgatták meg az autókat.
2020. máj. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor úgy tűnik, a turisztikailag “érdekes” területeken van nèmi kontroll.
2020. máj. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Most jöttem haza a Balatontól, sehol semmi.
2020. máj. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elvileg Pest megye külső (nem Budapesttel érintkező határán kéne kontrollnak lennie, hogy az ottani lakosok ne mehessenek onnét ki
2020. máj. 7. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

És befele?

Nekem csak az a vicces, hogy a vidékieknek csak nem tanácsos oda menni, de nem tilos.

Most csak példaként kérdezem, én vidékről felmegyek autóval pestre, monjduk egy idős rokonomnak bevásárolni, segíteni stb. Aztán hazajövök. Ez mennyire reális és elfogadható magyarázat egyébként?

2020. máj. 7. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!