Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Vezeni tanulni diesel autóval...

Vezeni tanulni diesel autóval van értelme ha utána benzines autóm lesz?

Figyelt kérdés
Mennyiben különbözik a vezetés?

2020. máj. 14. 14:36
 1/4 anonim válasza:
100%

A dízel könnyebben megindul csak kuplunggal. Nehezebb lefullasztani is. A tanulók jobban szokták szeretni.

Nem lényeg, ha benzinesed lesz utána, úgyis minden autó más, majd megszokod azt is.

2020. máj. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia, velem pont így történt, ahogy leírtad. Dízeles VW Poloval vezettem, vizsgáztam, nemrég vettem egy benzines VW Golf 5öst. Én azt vettem észre, hogy a dízellel könnyebb elindulni és sokkal nehezebb lefullasztani. Sajnos az elején párszor megesett velem, hogy nem adtam elég gázt és lefullasztottam a sajátomat, pedig hajtáskor (amikor még elvileg kevesebb tapasztalatom volt) a dízeleset nem. Szóval én is csak alá tudom támasztani az előző írását. De azért nem lesz gond a hirtelen váltással, meg lehet szokni.
2020. máj. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is úgy voltam, mint az utolsó. Vw polo dízelen vizsgáztam, viszont egy polo benzinest vettem. Hát ég és föld volt. :D De meg lehet szokni. Szerintem dízelen egyszerűbb vizsgázni, nekem sikerült elsőre. De a saját benzinesemmel nem hiszem hogy ment volna. :D
2020. máj. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Persze, sokkal könnyebb diesellel vizsgázni. Könnyebben letudod a vizsgát, utána már a saját autóddal tét nélkül gyakorolgathatsz.

Ha ilyen okból választasz egy gyenge, benzines oktatóautót, az konkrétan önszopatás, tekintve hogy egy vizsgaalkalom 16-17 ezer Ft-ba kerül.

2020. máj. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!