Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Részletesen valaki le tudja...

Részletesen valaki le tudja irni, hogy ha leszállok az állomáson onnan hogyan tudok eljutni a Miskolci egyetemre?

Figyelt kérdés
Köszee a válaszokat fontos lenne
2008. nov. 23. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:
83%

állomás, aluljáróba le még a vágámyoktól (nem mész be a főépületbe), végig az aluljárón, a legvégén fel.

át a zebrán, ott veszel jegyet.

vissza a zebrán, jobbra az utolsó tábláig 31es busz.

felszállsz, utazol, az egyetemen leszállsz.

2008. nov. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
:D:D ez jo köszee de ez a 31-es busz ez milyen idöközönként vagy hogy jár?? . És a kérdésbe elfelejtettem leirni hogy a visszafele ut is érdekelne. Amugy ténlleg nagyon jót nevettem ezen hogy át a zebrán és vissza a zebrán :D:D
2008. nov. 23. 22:38
 3/3 anonim ***** válasza:
79%

visszafelé ugyanez, csak fordítva. (a jegyvásárlást kihagyatod)


A 31-es végállomása az egyetem főbejárata, de ezen kívűl van még egy pár megállója az egyetemen. Megáll a nullás kolinál, aztán a galéria-bejáratnál és az utolsó a főbejárat.

Körforgalom szerűen megy, úgyhogy ahol leszállsz, ott fel is lehet szállni.


a menetrendje imhol:

[link]

2008. nov. 24. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!