Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Melyik metró állomáson találha...

Melyik metró állomáson található igazolványkép készítő gép?

Figyelt kérdés
Ha valaki tudja az írjon légysziii!!!
2009. nov. 22. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Újpest-központ

Dózsa György út

Árpád híd

Keleti pályaudvar

Déli

Határ út

Lehel tér

stb.

Szinte mindegyiken van, inkább azokat kéne összegyűjteni, ahol nincs, mert abból kevesebb van.

2009. nov. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És a Ferenckőrúton van?
2009. nov. 22. 20:16
 3/7 anonim válasza:
asszem
2009. nov. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én a Deák téren csináltam
2009. nov. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a Batyin csináltattam. Ott nagyon kulturált a "doboz".
2009. nov. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Astoria
2009. nov. 23. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Csak hogy megosszam a tapasztalatomat: Az Astoriára mentem, azt volt kiírva, hogy igazolványkép 800-900 ft. Bedobtam 800-Ft-ot, mivel azt írta hogy 4 db kép készítése annyi. Nah hát mivel nem ültem még ilyenbe, és nem tűnt fel semmi furcsa, hát végig csináltam a lépéseket.. És végül kiadott egy porté képet!!!Hát gondoltam fasza.. Újra az egészet.. Bedobtam immár 900-Ft-ot és azt írta ki a gép, hogy ennyiért már 6-ot kapok, Nah újra végig viszem a folyamatot.. Nem adott ki semmit!!! Állunk ott a tesómmal, nézzük egymást... Még jó h neki eszébe jutott, hogy hátha felakadt a kép, ott is volt de 4 db!!! nem 6, ahogy írta... Na ennyi a sztori:D
2009. nov. 23. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!