Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok azokról akik...

Mit gondoltok azokról akik kiteszik a matricát a kocsijukra , hogy "fake taxi"?

Figyelt kérdés

Korábban azt gondoltam, hogy illegális taxisok, nincs páv vizsga, személyszállító vizsgájuk és láthatóan az autó sem felel meg a követelményeknek (10 évnél fiatalabb, tengelytáv, csomagtér térfogat stb. ) egyik facebook csoportba beírtam kommentbe egy ilydn alá ezt, aztán csak nevettek, egyik írta, hogy nézzem meg neten mit jelent.


Beírtam.

Most, hogy már tudom nagyon furcsán nézek rájuk, amikor 3 srác volt egy ilyen autóba én rájuk sem mertem nézni, vagy tegnap amikor egy idős bácsit volt az utasa egy srácnak.


Azért ide írom mert érdekel, hogy ilyen közlekedő társról mi a véleményetek.


Mert a monster matrica gúny tárgya lett pl. és már egyre kevesebb ilyet látok, helyette most ez a ",fake taxi " a jellemzőbb, úgy vélem.



2020. jún. 4. 01:14
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsi a hibákért (pl. nem bácsit hanem bácsi vagy ilydn ilyen ) szemüveg nélkül mobilozok.
2020. jún. 4. 01:16
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Azok viccesebbek akik apple matricát rakják a kocsijukra :D Ha az elmúlt héten vagy 20-at nem láttam egyet sem
2020. jún. 4. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%
Még mindig jobb mint a fapados audin az s-line matrica.
2020. jún. 4. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Azt hiszik viccesek, ennyi
2020. jún. 4. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Kb olyan, mint a "Másik autóm Ferrari de most sietek" meg az "öreg a kocsi de ki van fizetve" feliratok és társaik....
2020. jún. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy nem tudják mit jelent (mint szerintem az ide kommentelők nagy része), vagy elképesztően primitívek.
2020. jún. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem ez olyan, mint a tanksapkára ragasztott matrica, amin egy emberecske húzza visszafelé az üzemanyagszint mutatót, annak sincs semmi értelme, bár a matrica árából jutott volna még pár liter üzemanyagra.
2020. jún. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Csicskák.
2020. jún. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!