Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lehet az oka,...

Szerintetek mi lehet az oka, hogy sikeres forgalmi vizsga után az oktatóm sms-t ír, hív telefonon?

Figyelt kérdés
Neki van párja, idősebb is és a vezetési órák alatt soha nem tett semmi utaló jelet, hogy akarna valamit. Beszéltünk, azt szeretné, ha tartanánk a kapcsolatot,de titokban. Én kedvelem, de nem tekintek rá úgy. Sokszor hallottam már, hogy az oktatók ráhajtanak a diákjaikra, aztán nem tudom most mit gondoljak. Voltak olyan beszólásai, hogy azt lehetett volna hinni, akar valamit, de tisztáztuk, hogy nem gondolja komolyan és én sem veszem fel, amit mond. Igazából hallottam is róla, hogy "nőcsábász", de nem tudom, mert nem én nem úgy ismertem meg.

2020. jún. 6. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Leírod, hogy mi helyzet aztán megkérdezed, hogy mi a helyzet? lol
2020. jún. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 dirtboy ***** válasza:
100%

Rádhajtott ennyi.

lényegtelen hogy mit mond,csak azért mond mást mert fél hogy másként reagálod le ha nyiltan meg mondja,így inkább egyet előre és egyet hátra lép.

udvarol majd hirtelen meg próbálja elhitetni hogy nem úgy gondolta,aztán várja hátha te is lépsz olyan irányba hogy már ne kelljen eljátszania hogy csak viccel. Ha nem akarsz tőle semmit akkor hagyd a fenébe mert akkor jól nem tudszaz ilyen titkos dolgokból kiszálni.

2020. jún. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz vele! Az én oktatóm is felhívja a tanulóit a sikeres vizsga után.

Soha nem gondoltam, hogy ráhajtana bárkire, hiszen családja van.

Pusztán barátságos.

Minden tanulóját a barátjának tekinti.

Az enyém is idősebb, volt, hogy írt éjjel sms-t, de csak azt kérdezte, hogy másnap reggel hány órát beszéltünk?

Én nem azért mentem oda, hogy férjet fogjak, mint ahogy gondolom ő sem akarja leváltani a feleségét.

Megtehette volna már az 5 év alatt, amióta oktat.

Ráadásul a tanulói 90% -a nő.

Vegyes korosztályból.

Válogathatna is, de nem teszi.

Vannak még hűséges férfiak.

2020. jún. 7. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi is beszéltünk vizsga után hónapokig. Segített autóválasztásban, meg ha szükségem lenne valamire, nyugodtan hívhatnám. De itt azért ilyen félreérthető dolgok nem voltak...
2020. jún. 7. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is felajánlotta, hogy ha lesz autóm, imgyen eljön velem és megmutat mindent, ami hasznos lehet a vezetés során. Nagyon rendes tőle, hogy vizsga után is bármikor lehet tőle segítséget kérni. Csak ez a "titkos beszélgetés" gondolkodtatott el. Kérdeztem tőle, hogy féltékeny-e a párja, mert mondom én nem akarok semmi rosszat neki. Erre azt mondta, nem, csak mindig nézi a facebook-ját.😂 Akkor csak féltékeny. Ráadásul ismerem a párját, de nekem eddig nem tűnt fel, hogy ilyen lenne.
2020. jún. 7. 08:03
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ennyiből tényleg nem esett le? És a nők érnek előbb...


Az én oktatóm is ilyen volt, amíg vártunk a vizsgabiztosra simán átment a szomszéd oktatókocsihoz bepróbálkozni a tanulólánnyal

2020. jún. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Kecskeméti-Varga Kata ***** válasza:
100%
Hivatalos oka nem lehet arra hogy keressen a sikeres vizsga után. Csak magánügyben kereshet,ez lehet egy segítség felajánlás az autó vásárlása ügyében de a másik véglet az hogy kikezd veled.
2020. aug. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!