Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Adtatok valamilyen ajándékot...

Adtatok valamilyen ajándékot az oktatótoknak sikeres forgalmi vizsga után? Ha igen, mit?

Figyelt kérdés

2020. jún. 3. 23:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nem, egyrészt már negyedjére mentem akkor, és addigra levezettem 72 órát már, sőt, nem is kért el annyit a pót órákért a vége felé...

Nem egy üveg Jack daniels vágott volna földhöz, de már nem akartam több pénzt kidobni az ablakon.

2020. jún. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel közölte a forgalmi vizsga után, hogy amúgy a whisky-t nagyon szereti ám, így nem. Alapból sem volt olyan jó oktató, de ezzel a kijelentéssel úgy éreztem, hogy végképp nem érdemel semmi ajándékot.
2020. jún. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Elég pénzt hagytam nála az oktatás során.
2020. jún. 4. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én adtam.:) Eleinte tartottam az oktatótól a sok negatív sztereotípia miatt, de kellemesen csalódtam benne. Nem lehúzásra ment, nem is arra, hogy csak épp menjek át. Emberileg is rendben volt. Az meg, hogy néha kiakadt, belefért. Voltak kétségeim, hogy átmegyek e. De a táskámban benne volt az ajándék, s úgy voltam vele, ha sikerül odaadom, ha meg nem, majd legközelebb. Ezt sokan hülyeségnek tartják, de én szeretek ajándékozni.:)

Igazából nem nagy cucc amit adtam: egy kulcstartó, ami a hobbijával kapcsolatos; egy post it tartó, rajta egy macskával; és egy határidőnaplót a következő évre, amibe amúgy is mindig írja a tanulók időpontjait.

Te érzed, hogy akarsz e adni vagy nem. Más ne beszeljen rá/le róla. Ettől csak több lehetsz, kevesebb nem.:)

2020. jún. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, az én oktatóm is hasonló volt, mint az utolsó válaszolónak 😊 Szerintem adok neki ajándékot én is. Ha nem lett volna jó, akkor nem is gondolkodnék én sem ilyenen.
2020. jún. 4. 09:45
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem adtam semmit.
2020. jún. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Szerettem az oktatómat, aranyos, rendes ember volt, jól megtanított vezetni is, szerettem vele vezetni, türelmes volt, sose veszítette el a fejét, értem jött a munkába, ha csak közvetlen munka után tudtam vezetni, ha este vezettem, hazahozott. Én adtam neki egy üveg házi pálinkát.
2020. jún. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, jo sok potora dijat, meg gondolom elrakott a kenopenzbol is, ani altal meglett a jogsi. Ez sok eve volt mar. Ha ez nen eleg fulladjon meg. Igy is eplen eleg szenvedes volt.
2020. jún. 27. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem olyan ajándék, amivel én kedveskedek majd, de mégis meglepetés.

Pár éve lett ételallergiás, van egy kedvenc étele, ami mindig boldoggá teszi, de ezalatt a pár év alatt, nem nagyon tudták neki megcsinálni, és ő sem magának.

Nem ismerik a speciális anyagokat, főképp nem azt, hogy az adott kajába milyen arányban kell belőle.

Én megpróbálom a lehetetlent, és megcsinálom neki a kedvenc kajáját.

Azért vagyok ilyen titokzatos, mert ha esetleg tagha az oldalnak és olvassa, oda a meglepi.

Persze B tervem is van egy pár, ha az A tervet nekem sem sikerül megvalósítani.

Viszont, ha igen, azt sokáig emlegeti majd és szerintem jobban fog örülni neki mint bármi másnak.

2020. jún. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!