Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Az igaz hogy a korházak 200m...

Az igaz hogy a korházak 200m es körzetében ingyenesnek kéne lenni a parkolásnak?

Figyelt kérdés
Az egyik tanárom azt mondta, hogy létezik ilyen szabály de nálunk a korház körülvevő utcákban is fizetős úgyhogy szerintem ez egy f.szság

2020. jún. 26. 06:54
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
Biztos nincs ilyen szabály. Lásd: Debrecen. A klinika környékén és a klinikán 500 ft/fél óra. Ha lenne ilyen szabály, a parkolótársaságok érdekei sérülnének.
2020. jún. 26. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Egész biztos nincs ilyen szabály.

És nem azért, mert a "parkolótársaságok érdeke" sérül, hanem mert akkor mindenki ott parkolna ok nélkül és a kórházakat meg sem lehetne közelíteni!

2020. jún. 26. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Gondolj bele: mi èrtelme lenne az ingyenességnek? Hiszen boldog-boldogtalan odaparkolna, a fizetős zóna helyett. Ráadásul nem opció az időkorlát bevezetése sem, hiszen pont egy eü. intézménynél elèg nehéz belőni, hogy belefèrsz-e mondjuk a 2 órába vagy sem. Sőt, őszintèn szólva pont a kórházak bejáratainál kellene magasabb díjaknak lenniük, hogy a nehezen mozgó betegeket szállítóknak mindig jusson hely.
2020. jún. 26. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nincs sajnos. Miskolcon 700 Ft a "belépőjegy" a kórház területére autóval...
2020. jún. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen szabály. Éppen ellenkezőleg: mivel a nagyobb kórházak környékén kifejezetten nehéz parkolni, sok esetben pont ott fizetős, távolabb már ingyenes.

Az a tanárod szimplán idióta.

2020. jún. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja én is így gondoktam köszi a válaszokat
2020. jún. 26. 13:35
 7/8 anonim ***** válasza:

Dehogyis, sokszor a kórházon belül is csak fizetős van. Esetleg annak elengedik aki kezelésen volt a kórházban.

Marhaság lenne... :D

2020. jún. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jó lenn ez a dolog szerintem is.
2020. jún. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!