Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kedves párom fizetés nélkül...

Kedves párom fizetés nélkül elhagyott egy fizetős (magán) parkolót, rendőrségi ügy lesz, vagy egyéb módon behajtják rajta?

Figyelt kérdés
Mikor kérdeztem, hogy merre talált parkolót mondta, hogy egy beugróban. Kérdeztem, mennyit fizetett az őrnek, Ő meg nézett rám, hogy júli 1-ig ingyenes a parkolás és semmiféle őrt nem látott. Mikor ezt elmondtam neki, csak legyintett egyet. Én kicsit félek!

2020. jún. 30. 10:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy lesz bármilyen következménye.
2020. jún. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

dehogy lesz rendőrségi ügy


legrosszabb esetben is küldenek egy felszólítást, hogy fizessen be 1600 forintot

2020. jún. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
3 óra parkolásról van szó, és az őr tuti (az amúgy eldugott) bódéban pihent.
2020. jún. 30. 10:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor ez valamilyen magánterületből kialakított parkoló volt? Ha az őr felírta a rendszámot, kaphattok a cégtől egy felszólítást fizetésre. Rendőrségnek ehhez nincs köze.
2020. jún. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!