Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kezdő E kategóriával a Hunland...

Kezdő E kategóriával a Hunland alkalmazna élőállat szállításra?

Figyelt kérdés
C kategóriával jelenleg dolgozom belföldön. 20 éves vagyok.

2020. júl. 8. 15:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
65%
Ezt az GYK közösségétől kérdezed? Nem inkább a cégtől kellene megtudakolni egy telefonon át?
2020. júl. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
De. Csak még 1 évem van nemzetköziig.
2020. júl. 8. 16:08
 3/19 anonim ***** válasza:
71%
Akkor viszont teljesen jogos, hogy itt kérdezősködsz, amíg a telefonhasználatot nem sajátítod el.
2020. júl. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Azt az élő állat szállítást a legutolsóra kell hagyni.

Kevés attól szarabb munka van.

2020. júl. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Kezdőként ezer százalék, hogy nem. Élőállat szállítás nagyon nehéz, nem lehet hirtelen manőverezni, nem szabad hirtelen fékezni, hirtelen elindulni, és hasonlók, mert az állatok eltörhetik a lábukat akkor a nagy lendülettől. És akkor még ott van a többi szívás ami ezzel jár.
2020. júl. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Biztos hogy nem.

Egyébként szerintem ne is akarj oda menni. Ha az állatszállítással kapcsolatos dolgok nem tántorítanak el (ganézás, almozás, etetés, itatás, persze mindez főként pihenőidőben, mert a munkaidőt nem lehet erre pazarolni), akkor is ott van még az állandó négykéz, lehet nyomni látástól vakulásig. Baromi fárasztó ám. Plusz heteken keresztül össze vagy zárva egy kollégával egy kamionfülkében. Nulla magánszféra. Jó esetben kijöttök, rosszabb esetben meg nem. De akkor is nyomni kell, nincs olyan hogy én ezzel meg ezzel nem dolgozok. Kezdőként meg főleg. A fülkében is te leszel az alsóbbrendű. Én is akartam hozzájuk menni, de jól átgondoltam, na meg egy facebook csoportban pár ex hunlandos kommentje rádöbbentett hogy nagyon nem nekem való az a cég. :)

2020. júl. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Még átgondolom, van 1 évem. Szívesen mennék keleti pályára, bár van más cég is nyilván más felépítményű autókkal, más szállítandó áruval csak nem nagyon ismerem őket.


#3 Gondolom mondták már, hogy jobb ha meg sem szólalsz. Érdeklődésképpen írtam ki. Amúgy semmit se szoktam itt kérdezni. Igaz nem írtam bele a kérdésbe hogy meséljenek róla de gondoltam, hogy majd anélkül is írnak infókat. Nyilván az is érdekel. Minek hivogassam a céget 1 évvel előtte?

2020. júl. 8. 21:23
 8/19 anonim ***** válasza:
Kezdőt már a Gartner sem alkalmaz.
2020. júl. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
C kategóriával dolgozom, sőt addigra lehet átülök nyergesre,szóval egy fél év tapasztalat lehet lesz mire kimehetek.
2020. júl. 8. 22:32
 10/19 anonim ***** válasza:
Szia Máté. :D
2020. júl. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!