Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Érdemes belevágni az OKJ vagy...

Érdemes belevágni az OKJ vagy Ofa sofőr képzésbe? Igaz hogy ingyenes de biztos van lehetőség elhelyezkedni vele? Belföld vagy külföld: pro és kontra aki ott dolgozik?

Figyelt kérdés

2020. júl. 8. 17:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szia. Mindenképp érdemes. Én is tervezem. Igen, ingyenes, jól tudod. És BIZTOSAN van lehetőség rá. Belföldön és Külföldön egyaránt.
2020. júl. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Elindult már a képzés? Mert az Ofa már a vírus előtt is akadozott. Az OKJ meg át lesz szervezve, az azért nem megy. Elvileg most már ugyanaz a cég KAV csinálja a PÁV- öt,vizsgáztatja a járművezetőket, csinálják a taxis,Adr és hasonló vizsgákat de ha elveszik a jogsit akkor az utánképzést is.
2020. júl. 9. 19:38
 3/15 anonim ***** válasza:
Igen ezek pontos infók én is úgy tudom. Azonban tudtommal még nem indult újra a képzés. :/ Pedig elvileg már vége a koronavírusnak.
2020. júl. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én most kezdtem az ofás képzést C+E+GKI. Páv 2 vagy 3 kell és a kettes típusú orvosi ami a saját költség, a többi ingyenes addig amíg nincs bukás, tehát egy vizsgát állnak mindenből. Igaz én még a vírus elött februárban voltam csoportos tájékoztatón, és júniusban írtam alá a papírokat. Most hétfőn vizsgáztam C elméltből.
2020. júl. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

#3-as vagyok!


Szia. Gratulálok! :) Nekem hivatásos a "B" kategória, tehát 102.-es kód szerepel a jogsiban. :) Nekem is a kettes orvosim van. A PÁV 2-t én is megcsinálom, és utána akkor beiratkozom, amint lesz rá lehetőségem. :)

2020. júl. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Köszönöm. Pont ma írt az oktató, hogy augusztusban meglesz a C rutin és a BÜ vizsga is. Szerintem kár kihagyni egy ilyen lehetőséget. Lehet menni buszra is ha valaki abban gondolkodik. Az azért még hozzátartozik az igazsághoz, hogy nem lehet kiszállni ebből jogsi nélkül, mert akkor vissza kell fizetni azt amit az ofától kapott az autósiskola.
2020. júl. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Hoppá! :O Ahham. Mondjuk, egyértelmű. Igen, én is szeretném már elkezdeni. :) Igen, ez azért van, hogy az emberek el is végezzék a tanfolyamot. Ha az ember komolyan gondolja és komolyan veszi, megtanulja, akkor meg lesz az a jogsi. :) Nem nehéz. Aki meg úgy van vele, hogy vagy meg lesz vagy nem, az pedig fizesse is ki. :)
2020. júl. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Sziasztok! :D Én teljesen zöldfülű-ként kérdezném. Mik a feltételei a képzésnek? Egyetemista vagyok nincs munkahelyem egyetem mellett gondoltam megcsinálni a képzést.
2020. dec. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Utolsó!


Szia! Csak aktív munkaviszonyban állók, tehát munkavállalók számára elérhető a képzés. :)

2020. dec. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
6 os vagyok, tőlem azt se kérdezték dolgozok-e egyáltalán valahol...
2020. dec. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!