Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Érdemes belevágni az OKJ vagy...

Érdemes belevágni az OKJ vagy Ofa sofőr képzésbe? Igaz hogy ingyenes de biztos van lehetőség elhelyezkedni vele? Belföld vagy külföld: pro és kontra aki ott dolgozik?

Figyelt kérdés

2020. júl. 8. 17:46
1 2
 11/15 anonim válasza:

#6

Irhatnék neked privátban?


#9

Igen én is ezt hallottam

2020. dec. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Semmi akadálya, de a lényegét már leírtam. Páv, 2 es típusú orvosi illetve munkaadói szándéknyilatkozat kell mindenképpen. Illetve 2 éves B jogsi.
2020. dec. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szia. Érdekes. :/ Pedig fent volt az OFA honlapján is, hogy ez a képzés csak aktív munkavállalók számára elérhető.
2020. dec. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én csak a saját tapasztalatomat írtam le. Lehet hogy fent van a honlapon, ahogyan valószínűleg az is, hogy sofőrként kell dolgozni ha végez az ember, hiszen erre van a munkaadói szándéknyilatkozat. De a csoportos tájékoztatón mindent elmond az OFA képviselő. NINCS semmilyen kötelezettség SEMMILYEN céggel szemben, hogy ott kell dolgozni. Csupán le kell vizsgázni, ennyi. Tőlem soha senki nem kérdezte, hol dolgozok, vagy dolgozok-e egyáltalán.
2020. dec. 16. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Akkor most már számomra is világos ez a dolog. :)
2020. dec. 17. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!