Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » M0 vagy inkább menjünk át Pesten?

M0 vagy inkább menjünk át Pesten?

Figyelt kérdés

Pénteken kora délután párommal Esztergom felé utazunk, ő fog vezetni, viszont az útvonalon még gondolkodunk.


Ő az M0-t preferálja, hiszen ott csak egyenesen kell menni, viszont nem tudjuk milyen arra péntek 1 óra körül a forgalom. Én attől tartok, hogy baleset lesz, bentragadunk a dugóban, aztán annyi a programnak amit terveztünk.


De Pesten meg nem vagyunk ismerősek, oké van gps de elég nagy stressz ott vezetni viszonylag friss jogsival.

(M3 felől érkezünk és M1-re mennénk tovább)

Mik a tapasztalataitok, melyiket ajánljátok inkább?



2020. júl. 9. 20:17
A kérdező szavazást indított:
M0
Pest (Andrássy út, Erzsébet híd)
14 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
29%
Én is szeretem a csak egyenest, de akkor is jobb a városon keresztül, mert nincs dugó. Kb. Ugyanannyi idő mind2 amúgy, ha nincs valami torlódás. M0-on szokott lenni, nem ajánlom.
2020. júl. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 D. Brasco ***** válasza:
19%
Teljesen mindegy......a varosban 1-üres-1-ürest fogtok játszani,a M0 meg gyakorlatilag egy nagy parkoló pest körül.......
2020. júl. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Egyik rosszabb, mint a másik péntek délután és kb csak kristálygömbbel lehetne megmondani, mikor épp melyik :/ Talán az M0-t javasolnám, de nem is elsősorban azért, mert gyorsabb volna, hanem inkább azért, mert írtad, hogy nem vagytok ismerősek errefele, szerintetek nagy stressz Budapesten vezetni (amit abszolút megértek). Emiatt szerintem kellemesebb volna nektek az M0, aztán bízzatok benne, hogy nem áll meg. Légkondi + valami jó zene, aztán átcsorogtok :)

Ez kb hit kérdése, láttam már ilyet is, olyat is, bem igazán lehet előre megmondani, melyik a gyorsabb, de talán az M0 a legtöbb esetben.

2020. júl. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az M0-n rengeteg kamion jár, olyan, mintha te lennél a szendvicsben a vékony réteg vaj. Párszor jártam arra, nekem nagyon para a sok kamion, én inkább kerülöm ahogy tudom.
2020. júl. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%
Ha az M1-en kell menned, akkor nem teljesen igaz, hogy Esztergom felé lesz dolgod.
2020. júl. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%

miért nem mentek a Megyeri híd felé, majd 11es út, és Pomáz fele?


sokkal rövidebb

2020. júl. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én se értem hogy honnan hová akartok menni.

" Esztergom felé utazunk ", majd azt irod hogy "(M3 felől érkezünk és M1-re mennénk tovább)".

2020. júl. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Bocsi, azt se tudtam merre áll a fejem, amikor kiírtam a kérdést. Herceghalomra megyünk, Esztergom másik nap. A lényeg, hogy M1-en 😌


Valószínűleg M0 lesz belőle, előtte megnézzük neten mi a helyzet. A kamionok tényleg kellemetlenek, én is tapasztaltam, ráadásul kis autóval megyünk, de hát ez elkerülhetetlen 🤷🏻‍♀️

2020. júl. 9. 23:54
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak a szokásos dugó van, akkor időben nagyjából ugyanannyi.

Üzemanyagtakarékosság szempontjából valószínűleg a városon keresztül jobb, hisz kb. 30 km-rel rövidebb, és az idő nagy részében alapjáraton ketyeg a motor.

Én a városon keresztül mennék, mert ha az M0-n baleset van, akkor kerülni sem nagyon tudsz.

2020. júl. 10. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan ilyen esetekben jó, ha megnézed Google Térképen vagy Waze-en, mi az aktuális helyzet. Ez persze változhat, mire odaérsz, de ez a létező legpontosabb információ, mikor döntened kell Gödöllő előtt.
2020. júl. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!