Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Debrecen Fórum/Roncsbár...

Silvye91 kérdése:

Debrecen Fórum/Roncsbár környékén hol találok ingyenes parkolót?

Figyelt kérdés

A Fórum parkolója kizárva.

Köszönöm a válaszokat.



2020. júl. 10. 07:16
1 2
 1/13 anonim válasza:
51%
A Csapó utca végefelé a tömbházak aljában tudsz parkolni, kb 10 perc visszasétálni.
2020. júl. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%

Konkrétan az Árpád térnél, addig fizetős - az meg kb. 3 trolimegálló...

A Fórum parkolója azért nem jó, mert nem tudsz vezetni?

2020. júl. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Kedves 2. komnmentelő! Gondolom, te sem jogosítvánnyal a kezedben születtél, gondolom te is jártál Autósiskolába, gondolom, neked is végig kellett menned a gyakorlati órákon. Gondolom, számodra is voltak/vannak nehezebben megközelíthető vagy kivitelezhető útvonalak/ helyzetek.

Vagy tévedek? Ha igen, akkor minden elismerésem, de a válaszod Téged minősít.

További szép napot!

(1. válaszló köszönöm a választ!)

2020. júl. 10. 08:17
 4/13 anonim válasza:
100%
2-es miért vagy ennyire bunkó? Majdnem 15 éve van jogsim, de én se megyek be szívesen a fórum parkolójába, mert annyira szarul csinálták meg.
2020. júl. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
19%
#4 kar, hogy 15 ev sem volt eleg arra, hogy megtanulj vezetni. Gondolom nohoz van szerencsenk...
2020. júl. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
68%

#5

Személyedben pedig gondolom egy bunkó férfihez van szerencsénk :)

2020. júl. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem bunkó, őszinte ;)
2020. júl. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

2-es vagyok: nem sértegetésből kérdeztem!

Csak annyit: mivel 4 emeletet kell meglehetősen meredek, félhoályos, zárt helyen kacskaringózva fel illetve lemenni - és erről nincs semmiféle tájékoztatás a behajtásnál - így a kérdésem jogosnak tűnik.

Egy alföldi városban nem nagyon foglalkoznak a "hegyi vezetés-technikával" így van akinek igen feladja a leckét...

2020. júl. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
76%
4-es vagyok, és 8-as, igen, személy szerint én azért is kerülöm a fórum parkolóját, mert Debrecenben nőttem fel, ott tanultam meg vezetni, hegy persze sehol nincs a környéken, legközelebb Tokajban. Azóta már vezetek hegyvidékeken is, de akkor se lehet összehasonlítani egy sötét, szűk parkolóval, amit nagyon sokan szidnak és le is van verve a fal rendesen... ezek szerint sokan nem tudnak vezetni, vagy mégis a tervezésnél csesztek el vmit? Túl meredek, sehol máshol nem tapasztaltam ilyet plázáknál.
2020. júl. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A tervezésnél cseszték el: kevés helyet terveztek - a mai nagyobb autókat figyelmen kívül hagyták - ezért olyan szűkösek a fordulási körök, és azért lett olyan meredek a feljáró.

Ez még mindig jobb, mert a Plaza parkolóját meg túl alacsonyra tervezték, így amikor a vezetékeket építették, akkor jöttek rá, hogy ide egy mikobusz nem fog tudni behajtani... megemelni nem lehetett már, mélyebbre ásni sem, mert már le voltak betonozva az alapok. Így pl egyes helyeken lehajtott fejjel kell közlekednem...

2020. júl. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!