Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Budapesten van rá lehetőség,...

Budapesten van rá lehetőség, hogy egy autó iskolába azért fizessek, hogy a tanárral vezessek? Megvan a jogsim, de régen vezettem már, így arra gondoltam, hogy néhány órát szeretnék venni. Valakinek van erről infója, hogy hogy működik ez?

Figyelt kérdés
2020. júl. 23. 03:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt kivétel nélkül bármelyik autósiskolában megoldható. Természetesen itt már a felelősség 100%-ban a tiéd.

A bizonytalanságom csak annyi, hogy lehetnek olyan iskolák elvétve, ahol ezt nem vállalják, de csaknem kizártnak gondolom.

Ha mégis, akkor a túlterheltség lehet az ok, a kezdőktől nem akarnak időt elvenni.

2020. júl. 23. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Minden autósiskolában van erre lehetőség.

Felhívod/bemész, megbeszéled.

2020. júl. 23. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Van lehetoseg, de pl szamitani kell arra, hogy azt mondjak min. 10 orat kell venni, akkor foglalkoznak veled, hogy nekik is megerje. Szoval, nem 2-3 ora es letudod
2020. júl. 23. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Simán, 2-3 órát is szoktak vállalni.

3x játszottam ezt el, mióta van jogsim, ilyen-olyan okok miatt.

Legutóbb egy olyan oktatónál, aki csak jogsisokat vállal.

2020. júl. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Természetesen lehet kevesebb órát is venni, de szerintem kell az 10 óra, ami 5 alkalom.
2020. júl. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

HA van kapacitásuk akkor biztos hogy vállalnak ilyet is.

Hivd fel őket és mondanak majd valamit.

2020. júl. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Adnak autót is, vagy azt sajáttal kell megoldani?
2020. júl. 24. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!