Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mikor lesz már kötelező...

Mikor lesz már kötelező jogosítvány a bicikliseknek?

Figyelt kérdés

Ideje lenne! E-roller, segway, bicikli. Ezek mind mennek már a városban autó-sebességgel. Ott, ahol egyébként kresztudás és jogosítvány nélkül NEM MEHETNÉNEK! És mégis engedélymentesek.


Legalább egy kresz vizsga? 14.5 éves kortól letehető. Pont az a kor, ahonnan már egyedül közlekedik valaki.


2020. júl. 29. 09:29
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
0%

Na én most szálltam ki, mert nincs kedvem 71% alá süllyedni...

Undorító ami itt megy pontozás címén, nem is értem miért nem alakították át ezt is. Na csőváz.

2020. júl. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 Alex Fly ***** válasza:
8%

Kerékpáros jogsi? Na nézzük: először ugye tiltják az Uniós egyezmények. Szóval ki kell lépni az EU-ból.

Aztán a BKE is kategorikusan tiltja, szóval azt is fel kell mondani. Ehhez ugye először is ki kell dolgozni a jogszabályi hátteret, hogy honnan szerezhet az ember olyan vezetői engedélyt, amellyel az országhatáron kívül is vezethet, kiépíteni ennek az adminisztrációját, a nemzetközi fuvarozásban érdekelteknek biztosítani kell a meg szerzését, stb...

Ezután neki lehet állni kidolgozni a kerékpáros jogosítvány megszerzésének metódusát, kiépíteni a megfelelő adminisztrációt, az ellenőrzést, mindezt fenntartani, &c...

Eddig már jópár milliárdba belekerűlt az ötleted, és akkor a következményeiről még egy szó sem esett...

Egyébként meg elméletileg a gépjárművezetők mind rendelkeznek vezetői engedéllyel. Ennyit ér...

2020. júl. 30. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!