Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mi a legegyszerűbb módja a...

Mi a legegyszerűbb módja a KRESZ megtanulásának?

Figyelt kérdés

2020. aug. 4. 21:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
52%

"Azoknak, akiket noszogatni kell a tanulással, a tantermi oktatás célszerűbb."

Meg azoknak, akik hallás után tanulnak könnyebben, meg azoknak, akiknek fontos, hogy "meglehetett beszélni, kérdezni is lehetett sőt vitatkoztünk is róla". De nem mindenki ilyen. Van, aki direkt elvesztegetett időnek tartja azt, hogy mások egy csomó olyan kérdést feltesznek órán, ami szerinte tök fölösleges, mert ő már rég érti, hogy mi hogy van és miért. (Az iskolai digitális oktatás kapcsán egy csomó diáknak az volt a visszajelzése, hogy végre nem kellett egy csomó időt feleslegesen az iskolában töltenie, mert otthon sokkal hatékonyabban tudott önállóan tanulni, sokkal rövidebb idő alatt kész lett a feladatokkal.)


"nem csak elolvasni kell hanem értelmezni is a kreszt.

Ehhez pedig nem elég elolvasni csak."

Ha le van írva az értelmezés is, akkor simán elég lehet, ha olvasós típus valaki.

2020. aug. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Nincs “egyszerű” módja 🤷🏼‍♀️Mindegyik tanulási formánál bizony sokat kell magolni és tanulni ahhoz h át is menj

Én is most vagyok túl a forgalmi vizsgán

2020. aug. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
És hogy sikerült?
2020. aug. 16. 15:02
 14/18 anonim ***** válasza:
Nekem a kresz vizsga 72 ponton lett 🤭
2020. aug. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Nem tudtam hogy annyi elég :D gratu!
2020. aug. 16. 15:14
 16/18 anonim ***** válasza:
65 pont kell ahhoz h átment 😌köszönöm!
2020. aug. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Hányból kell a 65?
2020. aug. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
75 pontból kell 65-et megszerezned ahhoz h átmenj és 10 pont hibázási lehetőséged van 😌
2020. aug. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!