Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mivel közlekedtek a legszívese...

Mivel közlekedtek a legszívesebben?

Figyelt kérdés

2020. aug. 16. 15:27
A kérdező szavazást indított:
Autó
Vonat
Gyalog
Busz
Bicikli
Gördeszka
Görkorcsolya
Egyéb
31 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én alapból autóval mindenhová, 10 éve nem használtam tömegközlekedést és soha többet nem is szeretnék. Azt hozzá kell tennem, hogy szinte mindig csak gyér forgalomban autózok, mert itthonról dolgozom, így a csúcsforgalomban kialakuló dugókhoz nem járulok hozzá.

Viszont ha tudnám hová tenni a biciklit és lennének jobb bicikliutak (Pécs), akkor egészen biztosan többet bicikliznék rövidebb távokra, mert szeretek (bár autózni is).

2020. aug. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Autó. 30 évig tömegközlekedtem. Elég volt a késésekből, csövesekből, járatkimaradásokból, hóban/szélben/esőben buszra várásokból, átszállásokból. Most van légkondi, saját zeném, saját illatosítóm, nyugalmam. Mégha kicsit kifogom is a dugót és 10 perccel később érek oda, mintha villamosoztam volna.
2020. aug. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
Motor...
2020. aug. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
93%
Traktor...
2020. aug. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mivel vasúton ingyen közlekedek, így az. Ha közút, akkor motor, de az meg ugye szezonfüggő.
2020. aug. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!