Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Akinek a forgalmi vizsgája...

Akinek a forgalmi vizsgája nem sikerült, mennyi órát vettetek utána?

Figyelt kérdés

Nyilván az oktatótól is függ hogy mennyit ajánl, illetve hogy milyen hibák jellemzőek, de hallottam olyanról is, hogy jóval több órát vetettek volna az illetőtől, mint amennyi indokolt lett volna.


Mi számít átlagos plusz óraszámnak egy bukott vizsga után, ti mennyit kértetek utána?


Még az elején vagyok, de a számolgatás miatt segítséget jelentene pár tapasztalat. :)


2020. aug. 24. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elsőre megbuktam. Vettem 5 plussz órát, és a 6. óra volt a vizsga :D
2020. aug. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
2-t, nem a vezetéssel volt gond. Aznap azon az autón annál a vizsgabiztosnál mindenki bukott...
2020. aug. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Még 20at,de azóta sem vizsgázhattam újra, szerinte esélytelen vagyok. Most váltok éppen.
2020. aug. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és 56.oram volt a vizsga, a vizsgabiztos jelezte a visszafelé vezető úton, hogy ha még 15 órát veszek akkor tuti sikerül..
2020. aug. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#3 Rossz, de próbálj nem hallgatni másra. Egy ismerősöm is ugyanezt mesélte, kerek-perec megmondta neki az oktató hogy "na ide figyeljen, magának a büdös életben nem lesz jogosítványa". Persze ennek már több éve, a leszólás ellenére átment és baleset nélkül vezet azóta is.
2020. aug. 25. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!