Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Van olyan navigációs alkalmazá...

Van olyan navigációs alkalmazás,amely a gyalogosoknak is jó:D ?

Figyelt kérdés
Egyetemista leszek Budapesten, és már az első nap totál eltévedtem. ( a google maps-et nem tudtam értelmezni - erre forduljak arra,-)Van olyan alkalmazás amely kifejezetten gyalogosoknak is alkalmas és letisztult ?

2020. szept. 5. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Van egy okostelefon nálad?

Beütöd az úticélt, és követed az utasításokat (bár lehet fognak rád furcsán nézni, a navigátor hang miatt)

2020. szept. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen van, viszont akárhogy "fordulgattam", hogy melyik irányba kell menni, csak annyit írt ki,hogy északnyugatra :D én meg azt se tudtam hol áll a fejem.
2020. szept. 5. 14:24
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A google mapsen van útvonal, ami mondja, mutatja,hogy hol -hány méter- merre kell menned.

Én eddig csak azt használtam, nem nagyon vitt félre

2020. szept. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

OpenStreetMap alapú appok nagyon jó

OSMandmaps

Gurumaps

Cartograph 2 vagy Vartohgraph pro - nem tom most milyen névem megy. Ez full offline! én ezt ajánlom.

de a google maps is kiváló, és azt is tudod offline használni

2020. szept. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!