Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Milyen bmw-t érdemes venni ha...

Milyen bmw-t érdemes venni ha nem akarom a gatyam is rakolteni?

Figyelt kérdés
Olyan 150 ló környékére gondoltam milyem év járat típus és motorút érdemes venni ami nem lesz szopo roller? Es mennyiért?
ápr. 26. 10:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Matchbox
ápr. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a gatyádat nem akarod rákölteni, legyél gazdag.
ápr. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Valószínű hogy mindig a legfiatalabb a legjobb választás, de ha nincs legfiatalabb, akkor vagy arányban legyen a km állással, vagy inkább ne vegyél.
ápr. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

[link]


e36

ápr. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Újat
ápr. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha van rá pénzed akkor szalonból újat és pár évig nem lesz vele gondod az időszakos szervizeken kívül.


Használtan nem nagyon van olyan autó és ez igaz minden márkára, amire ne kelljen valamennyit rákölteni hogy jó legyen. Persze ritkán ki lehet fogni olyat amivel 1-2 évig elvagy gond nélkül, de annak vagy igen csak elkérik az árát, tehát a lista tetején van. Vagy egyszerűen szerencséd van vele.


Én nem nagyon tudok olyan BMW-t ami ne lenne problémás főleg a 10 évnél régebbiek. Van pár ismerősöm akik vettek BMW-t 10-25 éves modellek és szinte mindenkitől hallom hogy ráköltött 100 ezreket fél év alatt hogy az jó is legyen.

ápr. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Még jól is jár az, aki fél év alatt csak százezreket költ rá, én nem másfél millióval kezdi.
ápr. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ápr. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
makett bmw
ápr. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!