Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Elsősegély vizsga tételek?...

Elsősegély vizsga tételek? (tovább lent)

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__egyeb-kerdesek__87..

az utolsó előtti válaszban levő tétel-kérdések aktuálisak még?

Köszönöm a választ!:)


2011. aug. 10. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen,én ma vizsgáztam és nekem ezek közül volt a tételem.


Mondjuk elég ciki,de nem sikerült a vizsgám :-D

Pont a tétel miatt,igencsak belekavarodtam,és a vizsgabiztos meg kötekedett :-S


Hol vizsgázol?


Én is amúgy ma bukkantam rá erre a kérdésre.Hát mostmár ezen tételek alapján sajátítom el az elsősegélyt :-)


Sok sikert,ügyes legyél!

2011. aug. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!:)


Érden vizsgázom,kedden,éléggé parázok,mert most néztem az első lapot,az az eszméletvesztős rész elég érdekes..:D remélem nem azt húzom:)


Te hol vizsgáztál? lehet h a mi oktatónk volt a vizsgáztatód..:D azt mondta nekünk tegnap, hogy 80ból 80at megbuktat és új csúcsot állít fel...:D ezzel szórakoznak..-.- szóval nem ciki h megbuktál...:)


Sok sikert a következőhöz!:)

2011. aug. 10. 20:15
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én pont az eszméletvesztős részt kaptam...Nagyon kérdezgetett,hogy mit teszek egy eszméletlen emberrel,mi az eszméletlenség,milyen veszélyeket rejt...


Mondjuk kissé félvállról vettem ezt a vizsgát,pont emiatt,hogy ez marha könnyű.


Hát most egy hétre megyek nyaralni,de viszem az elsősegély könyvet és a strandon ezt fogom olvasni és tanulni :-)


Jah,én Budapesten vizsgáztam.


Te ügyes leszel.Mikor lesz a vizsgád? :)

2011. aug. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedden fél 3kor vizsgázom..pont egy nappal a forgalmi vizsga előtt..:D élvezetes hetem lesz a jövőhéten..:D


Például van az eszméletlen betegnél az első,azt hogy mondom el? Először hívom a mentőket,veszek kesztyűt,megnézem a légzését,mondom h nincs légzése,és újraélesztem? ennyi?így jó? mennyire baj ha nem az a sorrend,vagy ha kihagyok vmit? áh én nem akarok ebből megbukni..amúgy én nem mernék hozzányúlni senkihez..még a végén nagyobb kárt tennék benne..amilyen 'ügyes' vagyok:D

2011. aug. 11. 18:29
 5/5 A kérdező kommentje:
sikerült!:D én voltam a legelső,mert utána vezetnem kellett,és megkértük h hagy én legyek az első:DD csak a stabilt kellett bemutatni,meg húztunk tételt..kisgyerek fulladozott,meg h h kell levenni a ruhát a sérültről:D most örülök:D
2011. aug. 16. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!