Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Segítset.ek, mire gondoljak,...

Segítset.ek, mire gondoljak, mit csináljak vizsga előtt? Nagyon ideges vagyok és muszáj lenne átmennem.

Figyelt kérdés

Szerdán vizsgázok. 54 órát vezettem, a manőverezést csak 5 órát gyakoroltam. Néha van még olyan hibám, amit az okoz, hogy összezavar valamilyen szituáció. Az oktatóm nem türelmes. Szerintem biztonságosan vezetek, nem érzem, hogy bődületesen rossz lennék, de sosem kapok pozitív megerősítést. A vizsgára ő küldött, azt mondta, amit mindenkinek: vagy meglesz, vagy nem. Nem vagyok kisegítve ezzel. Nagyon meg kéne szerezni, mert a covid miatt megint szigorítanak mindent, és megcsúszik az egész. Nincs több időm erre. (Egy éve vezetek és hamarosan dolgoznom kell már).

Lényeg: mit tegyek, hogy ne stresszeljek, ti mire gondoltatok, hogyan van lelkileg ez az egész?


2020. szept. 13. 09:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Te saját magad felhergeled , idegesited.

Sok tanács nincs erre, ne idegeskedj.

2020. szept. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igyál egy pálinkát, az megnyugtat. Esetleg kettőt. Többet ne! Csak ha nagyon ideges vagy...
2020. szept. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
80%
Utolso te normalis vagy?
2020. szept. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!