Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Melyik alkalmazást érdemes...

Melyik alkalmazást érdemes letöltenem, ha parkolni akarok megtanulni?

Figyelt kérdés

Oktatóm azt mondta tanuljak meg YouTube videókból, és alkalmazásokból parkolni. Mit ajánlotok?

Sajnos nem viccelek. Tényleg azt mondta, hogy nem szokott parkolást tanítani.


2020. szept. 18. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Google: keress benne másik oktatót!
2020. szept. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt csak gyakorolni kell és meglehet tanulni.

VAlakival próbáld meg egy elhagyatott helyen betolatni, kitolatni és aztán előre is beállni.

2020. szept. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Elhiszem neked, hogy ezt mondta, de erre nem tudok szavakat találni.

Nem is értem, miért csak a pakolást ajánlotta videóból tanulni, a teljes gyakorlati vezetést miért nem?

Nem szokott parkolást tanítani... ez tényleg elképesztő. És még oktathat?

2020. szept. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Sajnos nincs aki megtanítson, nincs ismerősöm aki kormány mögé engedne engem, de ezt teljes mértékben megértem.

Igen, ezt mondta, én sem akartam hinni a fülemnek, a vizsga előtti napi ellenőrzést is videóból tanultam meg, mert azt mondta, hogy nem dolga neki ezt gyakorlatban megtanítani, mert az e-learningben úgyis benne van.

2020. szept. 18. 20:44
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Atyaég, mekkora trógerség ez az ún. “oktató” részéről. Tanuld meg videóból, persze... Nem vagyok egy konfliktuskereső típus, de az biztos, hogy egy ilyen megnyilvánulás után először finom érveléssel próbálnám meggyőzni , majd határozottabb hangon és az oktatási szerződést idézve követelném ki , hogy szanjon erre időt. Máskülönben lehet, hogy lesz ugyan jogsid, de karácsonykor sírva fogsz keresztben állni az aruhazi parkolóban meg reménytelenül körözgetni hétvégén a lakótelepi parkolóban helyet keresve.
2020. szept. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, az oktató nem szivességet tesz neked, kemény pénzeket fizetsz neki. Mondd csak meg neki, hogy márpedig vagy gyakoroljátok a parkolást is vagy ketesel mást, aki el is tudja végezni a munkáját!
2020. szept. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a parkolj Viktóriával az jó alkalmazás, próbáld ki.
2020. szept. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!