Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha 2 éven belűl nicns meg az...

Ha 2 éven belűl nicns meg az elsősegélyem, elveszik minden?

Figyelt kérdés
Sikeres KRESz- vizsgám van, nem régiben sikerűlt a forgalmi vizsga is, sokáig húzodott mert munka miatt nem tudtaam folytatni a vezetést,de sikeres forgalmi vizsgát tettem 2 éven belűl. Elsősegélyem nincs meg, anélkűl nem tudom kiváltani a jogosítványt, de lassan letelík a 2 év, az elsősegély is beletartozik? Ha a 2 évben nincs meg az elsősegélyem elveszik minden? Újra kell kezdenem a KRESZ-t meg a vezetést is? vagy az elsősegélyre nincs határidő?

2020. szept. 20. 11:45
 1/6 anonim ***** válasza:
22%
Mi a fenének vártál 2 évet vele? Bármikor megcsinálhattad volna. A KRESZ lejár, akkor csinálhatsz újat belőle. A forgalminak nem tudom van-e határideje. Lehet az orvosi alkalmasságid is már lejárt.
2020. szept. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A2 év csak a forgalmira vonatkozik.

Az elsősegélyt bármeddig halogathatod.

2020. szept. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
42%
Bejelentkezel egy tanfolyamra, aztán elmész, tádá...
2020. szept. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

2. Na köszönöm a választ! :)

1. Szerintem a kérdést sem értetted!

3. Megvan a tanfolyamom, csak vizsga időpont esik távolra, és az már kimenne a 2 évből, de akkor így nem veszélyeztet. :)

2020. szept. 20. 15:39
 5/6 Munkavedelem ***** válasza:

Soha nem jár le a közúti elsősegély, és már azelőtt is letehető, hogy elkezdenél bármilyen jogsit.

Nem bölcs dolog a végére hagyni (most meg pláne), de megcsinálhatod még ezután is.

2020. szept. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ennyire nem adnak idopontot most, vagy a Covid miatt van ez bekorlatozva? Mert anno 2 eve ez ment a leggyorsabban. Padlogaz autosiskolanal voltam, 1 alkalom volt, egy hetre ra mar vizsgazhattam is.
2020. szept. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!