Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Tegnap sikeres kresz vizsgát...

Tegnap sikeres kresz vizsgát tettem, most majd bemegyek a suliba akkor segítenek oktatót választani?

Figyelt kérdés
Én nagyon tanácstalan vagyok kit válasszak, sok oktató van ebben a suliban. Amikor küldték sms-ben hogy mikor lesz a vizsga akkor az is benne volt sikeres vizsga után menjek be hozzájuk. a héten bemegyek. Mi fog történni? Segítenek??

2020. szept. 22. 17:00
 1/6 A kérdező kommentje:
Nehogy valami rosszat akinek kevés tanulója van rám sózzanak attól tartok.
2020. szept. 22. 17:11
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

Rajtad is múlik, van szád, tudsz beszélni...

Kérdés, mennyire meggyőző a stílusod, milyen oktatót szeretnél, és várni hajlandó vagy, ha sok tanulója vab az illetőnek.

Mindehhez mondjuk nem ártott volna már eddig is információkat gyűjteni az oktatókról, ki az, akihez menni szeretnél

2020. szept. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Neten nincs róluk semmi.
2020. szept. 22. 17:48
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sok helyen bedobnak valakihez, nem nagyon hallok olyanról, hogy katalógusban lehet nézegetni kihez akarsz menni. Főleg hogy általában tele vannak, szóval sokszor örülhetsz hogy egyáltalán mehetsz vezetni.


Nem jelenti azt hogy nem szólhatsz már a legelején hogy neked más elképzelésed van, pl. kis autóval akarsz gyakorolni, de akkor lehet többet kell várnod. Bemész és majd beszélsz velük, plusz később is lehet cserélni ha kiderül, hogy nem jóhoz kerültél.

2020. szept. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát nem is tudom. Az én autósulimban négy oktató volt talán, és ugye mindet felhívtam. Bevallom, én az alapján választottam oktatót, hogy ki tud leghamarabb bevállalni, mivel nagyon sürgősen kellett a jogsi. De amúgy szerencsém volt, az egyikőjük rögtön bevállalt, és neki kószönhetően 30 óra után sikeres forgalmit tettem. De ez most így nyilván szerencsén is múlik. Szerintem sosem lehet tudni. Ha az ismerőseid ugyanannál az autósulinál voltak, esetleg megkérdezheted, hogy melyik oktatót ajánlják. De szerintem ha nem jön be az oktató, max. váltasz. Mert előre tényleg nem annyira lehet tudni, hogy jó lesz-e az oktató, mert nem igazán vannak az oktatókról vélemények a neten. (legalábbis úgy látom)
2020. szept. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
87%

5-ös vagyok.

Amúgy nekem adtak egy listát az oktatókról (név, elérhetőség), és ennyi.

2020. szept. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!