Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szabad kutyára radudalni?...

Szabad kutyára radudalni? hivatalosan ha kutya elém ugrik el kell ütni. dudálni csak baleset elkerülése miatt szabad. De ha el kell ütni akkor az szerintem nem minősül hivatalosan balesetnek. egyreszt szándékos másrészt szabad és kell.

Figyelt kérdés
2020. szept. 30. 08:59
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
9-es csak akkor dudal ha nincs vesz? Kivagyisagbol? Na ez az ami illegalis.
2020. okt. 1. 06:53
 12/12 anonim ***** válasza:
60%

Akkor dudálok, ha valaki elkezdi rámhúzni a kocsit a másik sávból, vagy kapuból parkolóból mellékutcából elkezd kijönni elém, de még van idő dudálni, és amúgy még bőven meg tudnék állni, de nem akarok, mert neki kéne figyelni.

Vagy mikor előttem keresztben kolbászol át neki pirosban a gyalogos vagy biciklis. Vagy pl állat vagy részeg kóvályog az úton.

Ha egy kutya kiugrik vagy akár gyalogos kivetődik eléd takarásból, akkor ha a dudával foglalkozol, nagy eséllyel el fogod ütni.

Persze ha megmentettem így valakinek az életét, jó nagyot szoktam anyázni.

2020. okt. 1. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!