Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Másnak is egy tortúra volt,...

Másnak is egy tortúra volt, mire jelentkezett elsősegély vizsgára?

Figyelt kérdés

Kb 10 hívásból a két megadott számon egyszer vették fel, amikoris nem tudtam jelentkezni, mert per pillanat nem volt nálam a csekk a csekkszám miatt, és azt hittem, h az csak magára a vizsgára kell.

Személyesen elmentem az irodába, ahol meg kiderült, h az az iroda pár hete bezárt.

Másik vöröskereszt telefonszám nem volt jó, mert hiába vették fel, "nem ott kell jelentkezni".

Emailről visszapattintottak, hogy telefonálni kell.

Végül egy kissé idegesebb hangvételű emailt írtam, amire elkérték a számomat, hogy majd hívnak, aminek örültem...

De az a kérdésem, hogy másnak is így ment? H nem lehetett őket elérni?


Meg ennek mi vajon az oka, hogy egy egész budapestnyi tanuló két telefonszámon kell, hogy zaklassa őket, mert emailt nem fogadnak ezügyben? Aztán csodálkoznak, hogy le vannak terhelve így is szegény ügyintézők (nyilván nem az ő személyes hibájuk ez, csak rajtuk csattan).


Nektek hogy volt a jelentkezés?



2020. okt. 2. 09:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Én anno elmentem a deák téri irodájukba és kb. 5-10 perc alatt megvolt a jelentkezés.
2020. okt. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kaptam egy számot, felhívtam egyeztettünk, elmondta mit kell tenni, és kész
2020. okt. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Na akkor szerencsétek volt, lehet csak ez az időszak túlterhelt.
2020. okt. 2. 23:48
 4/4 Munkavedelem ***** válasza:

Ez nem semmi!

Vidéken ez gondolom jóval egyszerűbb.

Nálunk pl. a tanulóimnak ezzel semmi dolga nincs. Most is vannak 30-an.

Lejelentem őket én, és megadom mindenkinek a pontos időpontjaikat is.

2020. okt. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!