Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Aréna pláza parkoló?

Aréna pláza parkoló?

Figyelt kérdés

Érdeklődnék, hogy mennyire szokott tele lenni az aréna pláza parkolója. Simán lehet helyet találni?

Illetve mennyire meredek a leejtő a parkolóhoz?

Köszönöm


2020. okt. 2. 09:50
 1/7 anonim ***** válasza:
A lejtő egyáltalán nem meredek. A hely attól függ, hogy mikor mész. Nekünk volt olyan többször is, hogy alig lehetett parkolót találni, össze-vissza mentünk helyet keresni.
2020. okt. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
Általában hétvégén délután-este szoktam menni (mozi), olyankor P1-en is sok hely van, persze a bejárat(ok)tól távolabb egyre több. P2 pedig ilyenkor szinte üres.
2020. okt. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs semmi akciós nap, akkor szerintem egy sima hétköznap délelőtt simán van parkoló, válogatni lehet köztük. Péntek, hétvége már húzós.
2020. okt. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Holnap délután megyünk, de akkor csak találunk majd helyet.

A zárt parkoloktol valahogy mindig ramjon a stressz, azért akartam tájékozódni előre.

Nagyon szépen köszönöm, hogy valaszoltatok! 🙏

2020. okt. 2. 11:03
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha stresszelsz, menj lassabban, max ha épp sok embert tartasz fel, állj félre kissé.


Normál hétvégi délutánokon, főleg a P2 szinten a bejáratoktól távolabb biztosan találsz helyet és a szabad helyeket jelző kis piros-zöld lámpàk is segítenek (bár van tèves jelzés is).

2020. okt. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az egy baromi nagy placc, simán találsz helyet sztem. Talán Pest legnagyobb plázaparkolója, ha jól tudom. A lejtője nem meredek.
2020. okt. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek!

Ma megjártam és minden rendben volt.

2020. okt. 3. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!