Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » WestEnd, Mammut és Aréna...

WestEnd, Mammut és Aréna Plaza mélygarázsa mennyire biztonságos nagy (obb) értékű autóval, hosszabb ideig?

Figyelt kérdés
Eddig csak olcsóbb kocsival, és motorral voltam, semmi negatívumot nem tapasztaltam. De ezzel nem szívesen állok meg csak úgy. Úgy hallottam hogy a mélygarázsokban direkt nagy értékű autókra mennek, mert ott szinte észrevétlenül ki lehet rámolni, meg lehet rongálni, vagy ellopni. Ez igaz, vagy félelmem alaptalan?

2013. aug. 8. 18:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem senki se lopna autót túl sok lenne a szemtanú.
2013. aug. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Annyira nem is a lopástól félek, hanem a feltöréstől. Öltönyben, vagy kiöltözve semmit nem tudok kivenni az autóból. Notebook, GPS, milliós értékű telekommunikációs antennák, és egyebek folyton bennelennének. Aki azt kérdezi hogy miért hordom, annak: Munkámhoz nélkülözhetetlen, az antennák pedig bemutató célokat szolgálnak.
2013. aug. 8. 19:26
 3/10 anonim ***** válasza:
27%
ok, örülök h gazdag vagy
2013. aug. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
tedd le egy automata garázsba, pl a bazilika elé. ott csak te férsz hozzá a kocsihoz.
2013. aug. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Direkt nem írtam típust, értéket, hogy ne ennyiből álljanak a válaszok. Csupán annyi a kérdés, hogy nagyjából biztonságosan ott lehet-e hagyni az autót?
2013. aug. 8. 19:39
 6/10 A kérdező kommentje:
Elmondanád, hogy ez az automata garázs milyen, vagy hogy működik?:) Sajnos néha muszáj a plázák parkolójában otthagynom az autót.
2013. aug. 8. 19:40
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a plázák mélygarázsa kellőképpen be van kamerázva ahhoz, hogy bárki ott próbálkozzon a lopással. De ha ilyen nagy értékű eszközöket szállítasz minden nap, akkor miért nem kötsz biztosítást rájuk? Igaz, hogy ha ellopják az eszközeidet, akkor nem lesznek meg, de legalább térítik a károdat.
2013. aug. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Biztosítás van a notebookon, de számomra, a cég és még pár ember számára felbecsülhetetlen adatok vannak rajta. Természetesen több példányban is léteznek, de ha idegen kézbe jutnak, akkor nagy gáz van. A telekommunikációs cuccoknál szintén gáz ha idegen, de szakértő kezekbe kerülnek. Önmagában semmit nem érnek velük, de egy megfelelő felszereléssel/eszközzel igen csúnya dolgokat tudnának csinálni. De egy piti bűnöző számára semmilyen értéke nincs. A GPS-t felőlem vihetik, de ha már egyszer feltörték az autót, akkor gondolom körbenéznek, hátha valami akad még a kocsiban.
2013. aug. 8. 23:07
 9/10 anonim válasza:

a bazilikánál levőt próbáltam, ott választasz egy üres beállót, bemész, ott ráállsz egy autónyi tálcára, becsukod a tükröt, antennát stb (ki lesz írva), kijössz a beállóból, kapsz egy zsetonszerű kerek izét, a rendszer pedig tálcástól elteszi az autódat valahova.


visszafelé az automatába bedobod a zsetont, kifizeted a parkolást, a gép megmondja, hogy melyik kiállónál kapod meg az autót. odamész, megvárod amíg előkerül a kocsid (pár perc), a zsetonnal kinyitod az ajtót, majd távozol.


kényelmes, cserébe drága.


a plázaparkoló biztonságosabb, mint az utcán, de azért értéket nem hagynék ott láthatóan...

2013. aug. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Mindent el szoktam rakni csomagtartóba, kesztyűtartóba, ülés alá. De sajnos a GPS tartókonzolja nem úgy van kiképezve, hogy naponta többször leszedjem, és felrakjam. Lehámozni a szélvédőről rohadt nehéz, feltenni szintén. Így hogy azért az autó feltűnőbb, és ott a GPS tartó, azért még mindig nem vagyok nyugodt, de most hogy mondjátok hogy be van kamerázva, így azért be merek állni. Ezt az automata garázst pedig egyszer kipróbálom!:)

Köszönöm a válaszokat.

2013. aug. 9. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!