Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Motoros oktatáshoz milyen...

Motoros oktatáshoz milyen védő felszerelések szükségesek?

Figyelt kérdés

Szeretném idén elkezdeni a motoros (A kat.) jogosítványt.

Ebből valószínűleg az évben csak a KRESZ része fog beleférni és majd a kövi szezon elejétől a rutin.

Régebben vezettem robogót és hasonlókat, de azt a felszerelést nem szeretném használni inkább ide, ezért mindenből új fog kelleni.

A csizma, kesztű bukósisak eléggé alap dolog, hogy vennem kell.

Ezen fellül még milyen protektorokat várnak el? Mi az amit az iskolák szoktak biztosítani?

Perpill a mocskos anyagiaknál tartok és ugyan nem fillérb@szó szerenék lenni, mert tudom, hogy ez nem erről szól, viszont próbálom minimalizálni az egy összegben történő nagy kiadásokat és szép lassan beszerezni mindent.



2020. okt. 5. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Tőlem bukósisakot vártak el, és magas szárú cipőt. Minden mást adtak.
2020. okt. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyszerű, igazából beiratkozáskor úgyis ki fogom kérdezni ezeket a dolgokat. Leginkább azért tettem fel a kérdést, hogy tudjam mire számítsak és mik a reális elvárások.
2020. okt. 5. 14:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Protektoros kesztyű,ruha,magasszárú motoros csizma vagy cipő,sisak.
2020. okt. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mindenre szükség van, az változó, hogy az iskola mit adhat.

Tehát: Protektoros kesztyű, bokát védő cipő/csízma, térdvédő, gerincvédő, motoros kabát könyökvédővel, bukósisak.

A gerincvédő lehet kabátba épített vagy külön.

2020. okt. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!