Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Egy normális oktatóval heti...

Egy normális oktatóval heti kétszer fogunk vezetni?

Figyelt kérdés
Sikerült végre oktatót találni de csak novemberben kezdünk. Én alap oktatásra megyek magyarul nem intenzív, mert az még több pénz lenne. Én pedig nem vagyok milliomos. Mert ugye van intenzív is hogy még gyorsabb legyen de azért tejelni kell még többet. De azért az alapban is benne kell hogy legyen heti két alkalom ugye? Még vissza kell majd hívni idopontert, de ha azt mondja mondjuk havi egy alkalom akkor ideges leszek. Hogy működik? Megtehetné? Pár hónap alatt azért csak meg lehet szerezni nem?

2020. okt. 18. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is november végén kezdtem anno (két éve) és április 5.-én mentem forgalmi vizsgára. Mindezt úgy, hogy hetente 1-2x mentem, ahogy jött. Ne aggódj, nem fog veled kiszúrni, hogy havonta egyszer mehetsz csak. Vagy ha így lesz mégis, én akkor ott hagynám ezt az oktatót.
2020. okt. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
Normális oktatónál heti 2-3-szor mehetsz. Ez szerintem pont optimális.
2020. okt. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
85%
Ez azért nem így működik, ha sok a diákja van és neked pl csak hétköznap 16:00 és 17:00 között jó akkor az nem lesz egyszerű történet.
2020. okt. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ hány tanítványa van, meg neked is hogy lesz időd járni hozzá. Én 12 órás műszak beosztás mellett jártam. Amikor pihenős voltam akkor délelőtt is tudtam járni. Én oktatóm ennek örült a legjobban mert sok olyan tanítványa volt akiknek a délelőtt nem volt jó és sokszor neki is üres órái voltak. Én 2 héttel előre megbeszéltem vele mindig mikor jó és aszerint egyeztettünk. Amikor tudtam menni délelőtt akkor 2x45 percet nyomtunk le egy nap. De volt olyan is amikor délelőtt letudtam egy 45 perces órát és megbeszéltük hogy másnap duplázunk. Aztán nem sokkal később felhívott hogy délután ha ráérek 14:00 kor nyomunk le még egy 45 percet mert van rá ideje és annyival előrébb leszek én is. Én sem intenzívre mentem nyilván, de nekem mázlim volt hogy több szabad napom volt hétköznap és így tudtunk tervezni. Oktatóm is jól járt mert ő csak 3 hétköznapot és egy hétvégi napot áldozott be arra hogy oktasson de akkor reggeltől estig csak ezzel foglalkozott.
2020. okt. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!