Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mennyire normális ez az...

Mennyire normális ez az oktatómtól?

Figyelt kérdés

Le hord hogy ezt már tudnom kellene, mondja ha vizsgán megbukok az 50-60 ezrembe kerül (pótórák miatt) , 2 óra alatt van 1 parkolás kB , és majd a legvégén megdícsér hogy amúgy nagyon szépen vezetek.

Ebben a hónapban mondta hogy menjek vizsgára (20. Óránál jártam) de vissza utasítottam, mert nem éreztem úgy hogy kész lennék.

Majd szóba hoztam a januárt és le rázott hogy nem tartasz még a vizsgánál, nem pazarlom rád...

Szerintetek? Ez normális?? Legszivesebben beszóltam volna neki..


2019. dec. 12. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:
70%

a válaszhoz látni kéne, hogy vezetsz.


panaszkodott egy lány, aki egyetemet végzett, a másod-diplomájáért küzdött,(ezt nem tudta az oktató) és úgy ordított vele az oktató, mint egy beszart gyerekkel.


Levizsgázott, aztán törölte az emlékeiből.

2019. dec. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Persze, látni kellene.

De ha egyszer engedett volna ebben a hónapban, akkor nem tudom mi változott 😀

2019. dec. 12. 20:17
 3/4 anonim ***** válasza:
77%

A legtöbb oktató sajnos ilyen, nincs mit tenni. Viszont ha meglesz a kötelező 30 óra, akkor nem lesz joga megakadályozni, hogy elmenj vizsgázni. Aztán hogy lesz-e olyan "jóindulatú", hogy direkt nem jelent le, az már más kérdés.

Minden oktatónak van hivatalos statisztikája arról, hogy hányszor buknak a tanulói, hogy hányan mennek át elsőre/másodjára, stb. Egyedül ez érdekli őket ilyenkor, az nekik csak jó, ha fizeted még a plusz órákat. De hidd el, egyszer mindenki eljut a vizsgáig, és a legtöbb embernek maximum másodjára sikerül is. Utána pedig örök életedre elfelejtheted ezt a szenvedést, és boldogan vezethetsz.

2019. dec. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát ahogy hallom havonta max 2-3nak talán sikerült. Van aki 5 alkalommal bukott nála :/ vagy még többször is..ugyan ennél az iskolánál csak másik oktatónál 10.alkalommal ment át egy lány..

Igen én is ezt mondom hogy egyszer szabaduljak meg tőle..

2019. dec. 13. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!