Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » E-titános KRESZ vizsgán, a...

E-titános KRESZ vizsgán, a próbavizsgákhoz hasonlóan megy majd alul az idő? Lehet majd lépkedni a kérdések között (mondjuk visszatérni egy kérdésre)? Lesz kérdőjel, amivel azonnal láthatom, hogy jól válaszoltam-e?

Figyelt kérdés

Mit tapasztalatok kb. ugyan azon a kérdések?

Rengeteget gyakoroltam.


2020. okt. 20. 18:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy alul megy-e az idő, nem emlékszem. De szerintem nem ott megy az idő, szerintem vizsgán másodpercre pontosan számol vissza egy óra, szóval nincs ilyen csík.

A kérdések nagyon hasonlóak, van ami szó szerint ugyanaz. Lehet kérdést átugrani, a végén újra beadja őket. A végén látod csak, hogy jók lettek-e a válaszaid.

2020. okt. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a gyors választ!😊
2020. okt. 20. 18:17
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem rossz taktika a kérdéseket átugrani, de erről lehet másoknak eltérő véleménye.

Én abból indulok ki, hogy a 60 másodperc rengeteg idő, még a bonyolultabb kérdések megválaszolásához is bőven elegendő 30 másodperc, inkább gondolkozzon rajta picit tovább a vizsgázó, ha tovább lépteti, annyival kevesebb idő lesz a második nekifutásra megválaszolni, és időzavarba is kerülhet.

Próbavizsgán is érdemes úgy gyakorolni, hogy nem lép át kérdéseket, ha nem tudja a választ 30 másodpercen belül, az jelzés, hogy még tanulni kell.

Az időt jelzik a monitoron, természetesen az átlépett kérdésre is csak 60 másodperc az összes idő, ha pl 40 másodpercnél tovább lép, a vissza térés után 20 másodpercen belül kell válaszolni.

55 kérdés, 55 perc vizsgaidőt jelentene, de a gyakorlat az, hogy 15 és 20 perc közötti időkkel végeznek a vizsgázók, ami persze nem verseny, el kell olvasni, értelmezni a kérdéseket, és csak utána válaszolni.

Az eredményt az utolsó kérdés után azonnal megmutatják, de közben nem, tehát nincs minden egyes kérdés után zöld, vagy piros jelzés.

2020. okt. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!