Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Használt autó vásárlás után...

Használt autó vásárlás után derült ki, hogy tekerve volt?

Figyelt kérdés
Vásárlás előtt a saját típus márkaszervízébe vittem teljes átnézésre. Kaptam papírokat, hibakiolvasást. A szerelő azt mondta, hogy valós kilométer. Megvettem. Központi zár most rakoncátlankodott, így elvittem hibakiolvasásra, akinek volt márka liszensz programja. Ott kiderült, h 60ezer km-t visszatekertek. Kérdésem a következő! Egy márkaszervíz teljes állapotfelmérésnél nem ellenőriz kmóra állást? Leginkább ezzel van gondom, h miért nem szólt a márkaszervíz, hamár egyszer hiba listát kaptam tőlük nyomtatva. Köszönöm az értelmes válaszokat!

2020. okt. 24. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Írásba adták, hogy valós? Vagy csak a szerelő mondta? Ha az utóbbi, akkor ennyi. Amúgy 60 ezer kilométer nem is olyan sok, feltéve, hogy nem 20 ezer helyett 80.
2020. okt. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Írásban nem adták, csak a jelenlegi kmóra állását írták rá. Nem sok szerintem sem. Csak ilyet, hogy nem lát egy márkaszervíz?
2020. okt. 24. 22:23
 3/5 lencsefőzelék ***** válasza:

* márkaszerviz

[link]

2020. okt. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mester, ha a vevő érdeklődik, mit mondhatok neki a futott kilométerekről?

Mondja, hogy annyi, amennyit az óra mutat oszt' jónapot.



Ahogy Hofi mondta: "Van az a pénz", amiért ezt a választ kapod.

2020. okt. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem mondtad, hogy nézzenek rá, simán lehet, hogy nem tették meg. Állapotfelmérés nagyjából annyi, hogy kiolvassák a hibakódokat és alánéznek minden rendben van-e.
2020. okt. 25. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!