Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » MÁV-nak van olyan toborzó...

MÁV-nak van olyan toborzó irodája ahol személyesen tudok megjelenni?

Figyelt kérdés

2020. nov. 1. 10:16
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

nagyobb eseményekre ki szoktak települni

de konkrrétan ilyen iroda szerintem nincs.

2020. nov. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Milyen állásra szeretnél jelentkezni?
2020. nov. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Mindegyik ami nincs kötve diplomához.

De elsősorban azt kérdeztem volna meg, hogy két különböző állami cég között áthelyezési kérelem működik?

Azért hogy ne keljen ledolgozni a felmondási időt az előző munkahelyen.

2020. nov. 7. 08:41
 4/5 anonim ***** válasza:

Ebben nem tudok neked segíteni.Azért gondolom hogy nem működik, mert pl a forgalom és a start között is úgy tudom,hogy már nem áthelyezéssel vesznek át.

De biztosan előfordulhat olyan helyzet is,amikor mégis megoldják.

Érettségivel jegyvizsgáló,forgalmista, váltókezelő, pénztáros, mozdonyvezető stb...munkakörök vannak. Mind vasúti képzés után, amire beiskoláznak.

Vannak irodai munkakörök is, de az viszonylag kevesebb,mint a fent felsoroltak.

Ha tudok segíteni, küldj privátban elérhetőséget és amit tudok segítek szívesen.

2020. nov. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nincs ilyen lehetőség.

de a máv karrierportálon nézz meg egy álláshirdetést és a benne lévő számot hívd fel.

A telefonon a területileg illetékes humánpart kolléga fog jelentkezni és ő tud ezzel kapcsolatban tájékoztatást adni!

2020. nov. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!