Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha egy autós iskola azt...

Ha egy autós iskola azt állítja magáról hogy gyorsan lehet jogsit szerezni de az kamu akkor érdemes ott hagyni őket?

Figyelt kérdés
Mert én csak ezért iratkoztam be hozzájuk. Erre Szeptember 21 én meg lett a kresz azóta se vezetek. Talán november 20 an ad végre időpontot egy oktató de az se biztos.

2020. nov. 5. 11:18
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Mi értelme lenne otthagyni? Máshol sem gyorsabb.
2020. nov. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát de azért nem lehet ennyire lassú, mikor lesz ebből jogosítvány? Megtévesztő állítással oda csaltak az iskolájukba egyébként.
2020. nov. 5. 11:23
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez átlagosnak számít, sőt ahogy mostanában tapasztalom, még gyorsan is haladsz. Ennél már csak lassabban lehetne jogosítványt szerezni.
2020. nov. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a "gyors" egy relatív fogalom.

Konkretizálva kellett volna kicsikarnod belőlük egy időpontot, amennyiben rajtad nem múlik (alkalmazkodsz az ajánlott időpontokhoz, elég a 30 óra és mindenből elsőre átmész), mikorra lesz meg a jogsi.

2020. nov. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!