Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Tapasztalat alapján rollerrel...

Tapasztalat alapján rollerrel mennyire lehet jól közlekedni a Nyugati pu. és a Kálvin tér között?

Figyelt kérdés

Lezárják a metrót és semmi kedvem a pótlóbuszon nyomorogni, arra gondoltam vennék egy rollert munkába járáshoz.

Az említett szakaszon mennyire élhető a közlekedés rollerrel? Van valakinek tapasztalata?

A Bajcsy utca jobb vajon, vagy valami mellékutcák?

Az se kristálytiszta számomra, hogy járdán vagy az úton kéne menni vele, utoljára alsós koromban volt rollerem falun, ott az út közepén használtam. :))))

(Sima, lábbal hajtott roller, nem elektromos.)


2020. nov. 5. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
itt lábbalhajtóssal szenvedni fogsz, de nem lehetetlen. Az elektromos az verhetetlen, a jelzett A és B pontok között bármelyik megoldás jó..a járdán rollerezés esetfüggő..van ahol nem szólnak, van ahol belefutsz egy maflásba..ezért jobb a villanyroller az úttest szélén haladva. Összehajthatóst vegyél.
2020. nov. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ezzel kipipálnék egy kis mozgást is, nincs gondom vele ha "izomból" kell haladnom, gyalog se lenne vészes csak túl hosszú idő, ezért gondoltam egy gyorsító eszközre.:D

Összehajtósat akarok mindenképpen.

Köszi a válaszod!

2020. nov. 5. 16:30
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Végig kerékpárút , majd kerékpársáv van, nagyon rövid szakaszok kivételével .


Semmiképp ne a járdán menj vele, mert ott nem számítanak kocogó embernél nagyobb sebességű bármire, sem a gyalogosok, sem a járda vonalàt keresztező más járművek vezetői.

2020. nov. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#3

Szuper, köszi!

Járdán mindenképp csak akkor gondoltam, ha alig lézeng rajta 1-2 ember (nem tudom, mekkora gyalogosforgalom van kora reggel, amennyit a metrótól szoktam sétálni, az alapján nem sok, de a többi szakaszt nem tudom).

2020. nov. 5. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!