Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Amíg nem töltöm be a 17-et,...

Amíg nem töltöm be a 17-et, addig a jogsinak csak az elméleti részét csinálhatom meg? Vezetni nem vezethetek? (16,5 vagyok)

Figyelt kérdés
2010. aug. 10. 00:23
 1/4 anonim válasza:
Vezetési gyakorlati órákat is elvégezheted szerintem, talán a vizsgát is le teheted de éles forgalomba kész jogosítvánnyal nem hiszem hogy kiengednek.
2010. aug. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Éppen most csinálom, szóval tisztában vagyok vele, mondom is:


- 16 és fél évesen kezdheted el a KRESZ tanfolyamot.

- 16 és háromnegyed évesen vizsgázhatsz KRESZ-ből és elkezdheted a rutint ( járműkezelés ).

- 17 évesen vizsgázhatsz rutinból, majd mehetsz forgalomba vezetni. Utána forgalmi vizsga.


Szóval, ha 17-et betöltöd, akkor nincs több korlátozás.

Nem ajánlom, hogy elkezdd, mivel negyed év alatt simán el lehet felejteni, nincs értelme. Hidd el.

2010. aug. 10. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én elméletit leraktam,januárban kezdtem el vezetni, márciusban vizsga szülinapomon egy héttel később pedig forgalomban. párhuzamosan csináltuk a vezetést, hogy hamar meglegyen jogsim.
2010. aug. 10. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi szépen. Szerintem elkezdem a kreszt, így is elég sokat tudok belőle, ezeket már úgysem fogom elfelejteni. De azért köszi.
2010. aug. 10. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!