Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Titeket is idegesít, ha egy...

Titeket is idegesít, ha egy autóban "buhog" a zene?

Figyelt kérdés

Tudjátok,mondjuk amikor megállsz a lámpánál,melléd áll egy 18 éves kis suttyó,és bömbölteti a zenét,de nem egyszerűen,úgy hogy ha ágyúval lőnének mellette nem hallaná,de még a Te dobhártyád is beszakad,pedig az ablakot már felhúztad...

Szerintem rohadtul idegesítő tud lenni!

26/N


2010. aug. 11. 09:21
1 2
 1/14 anonim válasza:
60%
engem is nagyon idegesít :@
2010. aug. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Engem nem idegesít, mert nálam is "buhog" a zene. :)

Mondjuk tőlem legalább nem hallatszik ki.

2010. aug. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem arra gondolok,amikor valaki csak szereti hangosan hallgatni,az nem érdekel,hanem amikor előbb hallod a zenét,majd 3 perc múlva látod,hogy honnan jön.
2010. aug. 11. 09:36
 4/14 anonim ***** válasza:

Én imádom ha buhog a zene az én kocsimban!!! De persze azért nem úgy szokott, hogy a zene hamarabb odaér mint én bárhová. De gondolom, hogy mire gondolsz..Az igen engem is idegesit..Mondjuk én imádom a buhogó zenét:))

24/N

2010. aug. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
...és a kocsiján rezeg minden. A lökhárító, rendszámtábla, stb. És engem még úgy is irritál, ha fel van húzva az ablakom. Nem értem, hogy aki benne ül abban az autóban, hogyan bírja ki? És ha jön egy mentős mögötte, aki súlyos beteget szállít, hogy fogja észrevenni és elengedni?
2010. aug. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én nem foglalkozok vele. Ő így rajoskodik, menősködik, így pusztítja a hallását, ő dolga. Miért kéne, hogy érdekeljen? :) Egy lámpánál is max. 1-2 percig áll mellettem, utána elszáguld.
2010. aug. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Igen,és az az 1-2 perc maga az örökkévalóság!
2010. aug. 11. 10:04
 8/14 anonim ***** válasza:

Engem gyalosként idegesít, főleg, ha menőnek is gondolja az illető, miközben mindenki az anyjába kívánja.

De azonkívül, hogy irritáló, még "belesetveszélyes" is olyan értelemben, hogy nem hallja, mi történik körülötte.

Én biciklisként ezért sem szoktam soha zenét hallgatni fülhallgatóval.

2010. aug. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

hát igen 1 perc sok vagy kevés?

attól függ a wc ajtó melyik oldalán állsz( jelen esetben melyik kocsiban ülsz)

2010. aug. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar, sőt én is imádom ha a kocsimban "buhog" a zene! Az más kérdés hogy a belvárosban nem bömböltetem úgy, mert nem hallom ha történik valami és én is baleset veszélyesnek tartom! Akkor csak halkabban hallgatom, de a városon kívül én se sajnálom neki a hangerőt! Aki meg ezzel menősködik a városban, annak ez saját gondja én inkább nem foglalkozom vele. :)


20/L

2010. aug. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!