Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Nem tudtok mosonmagyaróváron...

Nem tudtok mosonmagyaróváron egy nagyon jó vezetés oktatót akinek sok ideje van és rendes??

Figyelt kérdés
Oktatot kell valtanom mert a mostani nem tanit jól és nagyon kevés ideje van..
2020. dec. 3. 11:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez olyan, mint amikor valaki gyorsan, olcsón jó minőségű terméket akar venni. Ha jó, akkor be lesz táblázva, azoknak van sok idejük akik rosszak/bunkók.
2020. dec. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
20%

Úgy látom, ráéreztél, hogy az oktatók közt több az átlag senkiházi fszkalap, mint az átlag emberek közt.

De ez nem jelenti azt, hogy ne legyél képes tenmagad megtalálni egy MÁSIK átlag senkiházi fszkalapot.

2020. dec. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hat az én oktatót egy fasz még sincs ideje.Három hónap alatt 15 óránál tartok és helyettem csinál mindent..ő nyulkal a kormányba és ad gázt fékez és stb..ezért szeretnék egy jofej oktatót találni aki legalább heti 2x tart orat nekem
2020. dec. 3. 21:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Elkéstem a válasszal, de engem Tomasits Gábor oktatott a Mobil Trainingtől. Egész jó volt.
2021. szept. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!