Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Jövő héten lesz a forgalmi...

Jövő héten lesz a forgalmi vizsgám, tanácsok, ötletek, tapasztalatok? :)

Figyelt kérdés

Na szóval, sziasztok. Egy hét múlva lesz a forgalmi vizsgám (12.03.), amire én már most rástresszeltem. Alapból is ilyen vagyok, de most különösen, egy héttel a dolog előtt már most félek.

Pontosabban nem a vezetéstől félek, hanem attól, hogy kifogok egy olyan vizsgabiztost, aki a legkisebb hibáért is megbuktat.

Az oktatóm egyébként jófej, bírom, segítőkész, és nem ordibál hála Istennek :DD. Vizsga előtt még 2x megyek vezetni.

Szóval igazából engem érdekelne pár tapasztalat, tanács, nyugtató szavak :DD, akármi, ami jól jöhet. Köszi előre :))



2020. nov. 26. 00:27
1 2
 1/19 anonim válasza:
100%
Ne stresszelj rá :) Persze, könnyű mondani,de én is így voltam vele,és csak elindulásnál 16x lefulladtam 😁 Nekem 3.alkalommal sikerült letennem,de oda már úgy mentem,hogy sikerül, sikerül,ha nem,nem,lesz*rtam.És mikor nem stresszeltem rá,meglett:) Ez volt tavaly novemberben,most pedig ott tartok, hogy saját autóm van.Úgyhogy ne parázz,meglesz, előbb-utobb:) Szorítok!
2020. nov. 26. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg ne parázz rá, mert felesleges. Ha tudod, hogy megtanultad az elméletet és vizsgaképes szinten megy a gyakorlat is, illetve ha az oktatód szerint is így van, akkor nincs mitől tartanod, meglesz az. Annyi csak a dolgod, hogy beülsz az autóba és legjobb tudásod szerint levezeted a vizsgát, bemutatod mit tanultál.

Értem, hogy izgulós fajta vagy, de ha egy picit is logikusan gondolkozol, akkor erőltesd meg ezt az oldaladat a vizsga erejére és tudatosuljon benned, hogy felesleges stresszelned. Tekints rá úgy, mintha egy fogadás lenne, amiben be kell mutatnod havernak, hogy tudsz vezetni és ha nyersz, akkor pedig kapsz egy jogsit. Merülj el a feladatban, viselkedj természetesen, mintha csak a hozzád legközelebb állók társaságában lennél és egyszerűen csak felejtsd el, hogy az a két ember az autódban idegen.

2020. nov. 26. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges stresszelni ha azt akarják hogy átmenj akkor sikerülni fog ha nem nem.:)

Az én oktatóm 2 éve mikor hozzákerültem kikötötte hogy 45 óra előtt senki nem megy át a vizsgán.Én bepróbálkoztam azért a 32.és 38.óra után próba szerencse:D(Mind 2x sárgán mentem át mikor megállhattam volna "állítólag"). 3.ra sikerült a 47. órán úgy hogy jó ha 5 percet vezettem se parkolás se megfordulás.Szidtam a k********at is.


Most jöhetnek a "te voltál balfax csak beképzelted hogy leakartak húzni"kommentek.

2020. nov. 26. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
De megnyugtatlak ha bízol az oktatódban és tudod hogy jó ember,úgy tényleg csak rajtad áll, ha azt mondta kész vagy akkor úgyis van.
2020. nov. 26. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
100%
Én is nagyon stresszes alkat vagyok, mégis ott, abban a helyzetben sikerült higgadtan viselkednem. Szerintem neked is menni fog. :) Mély levegő, nem az életed múlik rajta.
2020. nov. 26. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Ezen már én is túl vagyok és az egyetlen tanács, ami adható az tényleg az, hogy ne stresszelj rá.
2020. nov. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, igyekszem majd kicsit valahogy lenyugtatni magam előtte, aztán majd írok, hogy hogy sikerült :))
2020. nov. 26. 16:09
 8/19 anonim válasza:
Én hétfőn megyek 8:30-ra Kispestre. Nem kicsit parázok... de remélem meglesz :) szurkolok neked is!
2020. nov. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Szortitok, sok sikert 8-as!!:))
2020. nov. 26. 21:31
 10/19 anonim ***** válasza:

Én 4x buktam, már nincs is több lehetőségem megpróbálni. (2 év lejárta miatt.)


Az első kettőn még normálisan ültem be az autóba, mégis sikerült figyelmen kívül hagynom mindkétszer jelzést, így félreállítottak. A 3. és a 4. sajnos már esélytelen volt, pont az az izgalom miatt... A 4.-nél az oktató mondta is, hogy amilyen állapotban eljöttem vizsgázni (látszott, hogy durván parázom és remegem), borítékolható volt, hogy nem megyek végig a pályán.


Ezáltal a legfőbb tanácsom, hogy ne izgulj, mert azzal jelentősen rontod a saját esélyeidet.

2020. nov. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!