Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Az ipari takarítógépek miért...

Az ipari takarítógépek miért tudnak dudálni?🎺

Figyelt kérdés

Tegnap este voltunk Auchanban és megláttam egy ilyesmi takarítógépet


[link]


Nem ült benne senki viszonyt benne volt a kulcs, és láttam hogy a kormánya közepén nyomógombos rész van, amin van egy kis trombitajel. Gyújtásra tettem és röviden megnyomtam azt a jelet. Szólt a dudája...


Az oké hogy az autókon, motorokon van de ezekre miért kell? Nem közlekedik közúton, akkor meg miért szükséges a kürt?


Köszi a válaszokat


24/L



2020. dec. 9. 09:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Mert mondjuk ha Rozi néni annyira belemélyed a liszt válogatásába az út közepén, akkor valahogy jelezni kell neki.


Ugyanez, ha valaki figyelmetlenségből besétál a gép elé.

2020. dec. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Azért, hogy tudjon jelezni, ha érkezik. Ezeknek még különösebben hangjuk sincs, de az üzletben, üzemben is kimehet eléjük a figyelmetlen ember.

Amúgy meg tényleg ráadtad a gyújtást egy ilyenre, és dudáltál vele? Ettől kicsit beléd szerettem így látatlanul is. :)

2020. dec. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Ha én takarító lennék nem nagyon mernék a vásárlóknak dudálni vele mert az gondolom ellenszenvet kelt, és ha szólnak akkor kirúghatnak miatta. esetleg csak szólnék nekik ha útban vannak.


Pedig imádok dudálni a raktárban biztos duddantanám de kint nem.

2020. dec. 9. 09:31
 4/15 A kérdező kommentje:

ma 09:30

Pedig elég hangosan szólt, kb mint az autóm dudája. Tényleg ráadtam, nem tudtam megállni.

2020. dec. 9. 09:32
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
#2: voltam, imádlak, csináld! :D
2020. dec. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem akarod megkérdezni, hogy az autón miért van duda?

Súlyos.

2020. dec. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 MancsWolf ***** válasza:
100%
Azért mert ugyanazok a szabályok vonatkoznak rá mint az emelőgépekre. Minden nem belátható helyre való kanyarodáskor kötelező lenne használni amolyan "vigyázz jövök" elven. Az más tészta hogy általában nem teszik mert őrületbe kergetnének mindenkit. De ettől a szabály az szabály.
2020. dec. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Te vagy az a duda-fétises?


Egyébként arra nem gondoltál, hogy egy zajos raktárban esetleg nem hallanák, hogy szólsz? Talán volt oka, hogy a hülye mérnökök odatették...

2020. dec. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
86%
Ha én takarító lennék átmennék rajtad a géppel, ha elkezdenéd piszkálni.
2020. dec. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
77%
#9: ja, én meg bevinném a büntető szobába elbeszélgetni.
2020. dec. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!