Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ez a videó hol készülhetett?...

Ez a videó hol készülhetett? Baloldali közlekedés mégis cirill betű?

Figyelt kérdés

[link]


Több milyet láttam már, egyszer baloldali közlekedéses videóban oroszul káromkodtak orosz nyelven csecsen arcú emberek voltak rajta de Csecsenföldön jobboldali közlekedés van, nem?


2020. dec. 9. 22:00
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem nem baloldali a közlekedés, csak valami nagyobb csomópontnál készülhetett és azért megy jobb oldalt a másik irányba a forgalom.
2020. dec. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk ebben a 15 másodperces klipben pont nem szólal meg senki se oroszul, se egyéb nyelven, betűket se látunk sehol, úgyhogy akár máshol is lehet. Vagy tükrözve is lehet a videó.


Ha esetleg nem tükrözött, akkor 75 ország közül szemezhetsz:

[link]

2020. dec. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem ebben, az egy másik volt. Köszi.
2020. dec. 9. 22:30
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor talán pontosan linkeld azt az időpontot, amikor a kérdéses klip van.
2020. dec. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az még régen volt, napokkal ezelőtt néztem.
2020. dec. 9. 22:46
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem az érdekel, hogy mikkr nézted, hanem hogy az általad linkelt videóban hol az a jelenet, ami érdekel? Amit linkeltél, t=166 másodperctől indul el. Amire azt mondtad, hogy "Nem ebben, az egy másik volt. Köszi."


Nem igazán vagy koherens.

2020. dec. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit jelent, de mint látod a linkelt videóban a kamerás autó mellett jobbra is közlekednek..
2020. dec. 9. 23:07
 8/10 anonim válasza:
A videó bárhol készülhetett, a videót aki feltette pedig orosz.
2020. dec. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8:44-nél a kamerafelvételen koordináták is látszanak, ami Oroszország, Szentpétervár, Komsomola utca.

A járműveken is orosz rendszámok vannak. Az épületeken, táblákon is orosz feliratok.

Gyűjtemény, hiszen van téli havas felvétel is, és láthatóan meleg időbeli is.

De, mind oroszországi.

Nem tudom, melyik esetről írsz, de néhány órája mellettem is két sávban, a jobb oldalamon mentek autók, miközben a balra kanyarodó sávban várakoztam.

2020. dec. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez orsozba készült, nézd meg a rendszámokat.
2020. dec. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!