Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Milyen az élet elektromos...

Milyen az élet elektromos rollerrel? 🤔

Figyelt kérdés

Ha elmentek vele valahová, akkor mit csináltok? Lakatoljatok valahová mint egy bringát, vagy viszitek magatokkal? Például boltban...


Bringázni szoktam, de lehet valtanék, csak nem tiszták ezek...


2020. dec. 30. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Ha összecsukható, akkor tömegközlekedési eszközökön szállíthatod, vagy a kezedben beviheted a boltba, csak rajtad múlik. Elég nehezek, de megoldható.
2020. dec. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

Külső szemlélőként azt látom, hogy jellemzően ráunnak.

Használják néhány hétig, jobb eseten néhány hónapig, aztán valamiért lemondanak róla.

Látásból több emberkét ismerek, akiknek volt rolleres korszakuk, de egyiktől sem kérdeztem meg, miért lett vége.

Lehet ennek oka a tárolással kapcsolatos, az akkumulátor miatt korlátozottan használható, de akár az is, hogy konfliktus generáló is lehet a hiányos szabályok miatt.

2020. dec. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
A legtöbb összecsukható.
2020. dec. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Eladtam, mert semmivel se volt gyorsabb a biciklinél. A biciklit a boltnál nem kell lelakatolnom, mert kutyát se érdekli egy átlagos olcsó bringa, a rollert viszont kellett. Bicikli kosarába több minden fér a bolti vásárlásnál, nem kell hátitáska, mint a villanyrollernél.

Szerettem egyébként, de én azért vettem, mert jobbat akartam a bringánál és nem volt jobb, legfeljebb ugyanolyan. Akkor meg már inkább bringa.

2020. dec. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%
Veszélyes és kényelmetlen. Maradj a bringánál!
2020. dec. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!