Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A sok leselejtezet mozdonyból,...

A sok leselejtezet mozdonyból,V43,M62,M40,stb. Miért nem tesznek rendbe egy-egy darabot legalább külsőleg,és állítanák ki a vasúttörténeti parkban? Meg ugyan úgy személy és tehervagonokat is.

Figyelt kérdés
2021. jan. 10. 13:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Írd mailben egy kérdést a Startnak..
2021. jan. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk mert nem múzeum, arra ott a Füsti, a leselejtezett mozdony pedig ócskavasként bevétel...
2021. jan. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Múzeumi példány lesz minden típusból egy-egy darab legalább. Majd ha elkészül az új közlekedési múzeum, körbe is nézheted őket. Többet megmenteni nem nagyon érdemes, minek? Esetleg nosztaliajáratokhoz egy-egy példányt, bár arra ott van egy jó pár Nohab...
2021. jan. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem releváns ez a kérdés, mert valójában minden sorozatból van múzeumi megőrzésre kijelölt példány.
2021. jan. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
52%

"vasúttörténeti parkban"

"nem múzeum, arra ott a Füsti"


???????????? :D


Én vennék egy Pupost és egy Szergejt ide a kertbe :)

2021. jan. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mi ebben a kérdőjel, nem így van? Megvenni meg szerintem megveheted ha kifizeted az árát amit ér vasként.
2021. jan. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Füsti = vasúttörténeti park
2021. jan. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen, és azt írtam, hogy nem múzeum arra ott a Füsti... Mivel a MÁV nem múzeum nem?
2021. jan. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

jaaa hogy a máv nem múzeum :DDDD

félreértettem na :D

pedig nem is ittam..... :(

2021. jan. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Megvenni meg szerintem megveheted ha kifizeted az árát amit ér vasként."


A MÁV általában kínosan ügyel arra, hogy még véletlenül se adjon el használatra alkalmas mozdonyt. Ezért kényszerülnek a magánvasutak külföldi használt lomok megvásárlására és honosítására.

2021. jan. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!