Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A bénázásaim teljesen elvették...

A bénázásaim teljesen elvették a kedvem! Nem tudom lehet alkalmatlan vagyok vezetésre?!

Figyelt kérdés
Most csinálom a jogosítványt még csak a 12 órán vagyok túl igaz, de ma amit műveltem az katasztrófa volt. Rosszul vettem be nagyívű kanyart rossz sávra érkeztem így majdnem, egyszer le fulladtam lámpánál, parkolásnál pedig sikerült padkáznom egyet.

2021. jan. 25. 15:03
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Toronymagasan ez volt a legrosszabb vezetésem eddig. :/
2021. jan. 25. 15:04
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de erről az oktatód valószínűleg többet tud mondani.
2021. jan. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is hasonló volt, de mentem tovább és csináltam. Több mint 1 éve van jogsim és már elég magabiztos vagyok, minden nap vezetek. Mindenkinek vannak rossz napjai az oktatás alatt, de kitartás meghozza a gyümölcsét. Sok sikert a továbbiakban!
2021. jan. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Nem tudom mi volt a baj soha nem padkáztam és fulladtam le eddig lámpánál, kanyarok is jól mentek. :(
2021. jan. 25. 15:14
 5/12 A kérdező kommentje:
Beszéltem az oktatóval, annyit mondott h nem volt gáz még így se vannak rossz napok.
2021. jan. 25. 15:16
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Az oktatódnak igaza van. Gondolj bele, eddig nem hibáztál ilyen látványosakat, ezért talán azt hitted, nem is fogsz. Most meg összejött egy pár. Ha az első perctől kezdve mindig padkáznád az autót és elrontanád a kanyart, akkor lehet, hogy el kellene gondolkodnod, de így én inkább azt mondom, most "találtad meg a határokat". :)
2021. jan. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne gondold túl,mindenkivel előforful hogy bénázik néhányszor és ez sokszor pont vizsga előtt,én is elhittem 20-25. óránál hogy tök jól megy erre meg egyszer alap dolgokat rontok el,lefulladok stb.Ne hagyd hogy egy ilyen elvegye a kedved,tanulj a hibákból és csináld tovább.
2021. jan. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem vészes. Egy kis gyakorlás és belejössz. Csak legyen kicsit több önbizalmad.
2021. jan. 26. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Őszinte leszek nagyon lelkiismeretes vagyok, nem akarok soha senkit veszélyeztetni egy percig se. Ezért is szeretnék jól és szabályosan közlekedni. Ez most kicsit visszább vett az önbizalmamból.
2021. jan. 26. 09:18
 10/12 anonim válasza:
100%

Nézd, megesik az ilyen, ne gyötrődj emiatt! Legközelebb biztos lesznek apró sikereid, és akkor optimistán állsz majd hozzá.


Bíztatásul:én a 12. órán még a rutinpályán voltam, mert az oktató még nem mert kimenni velem a forgalomba. A 18. órán vezettem először forgalomban, és végül a 70. alkalom után mentem vizsgázni. Szerencsére egyből meglett, de nagyon lassan tanulok, ezért kellett ennyi óra. Te nálam sokkal jobban állsz. Sok sikert a továbbiakban!

2021. jan. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!