Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Melyik a legolcsobb motoros...

Melyik a legolcsobb motoros roller ami még nem bovli? Ha kicsi a menetido nem számít hisz olcsotol nem várhatókbel mast. Ha nem megy hegyre, nem dualmotoros stb azt se varom el. 60 kilo vagyok igy nagy terheles se lenne.

Figyelt kérdés
Ami az elvárad hogy 60 kilotol azért ne essen szet, ne kelljen allandoan szerelni vagy rovid idon belul eldobni.
2021. febr. 2. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:

"legolcsobb", "nem bovli"

Nem érzed az ellentmondást?

2021. febr. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem. A legdragabbak kozott is van egy legolcsobb. Logikabol, halmazelmeletbol egyeb fogalmakbol radferne egy kis ismetles.
2021. febr. 2. 17:06
 3/6 anonim ***** válasza:

És te nem tudod magadtól kilogikázni meg összehalmazolni azt a nyomorult rollert?

Ezekszerint te hiába tanultad ezt a sok maszlagot ha használni sem tudod...

2021. febr. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Te most itt látnoki kepessegeket hiányolsz. Ezzel menj az ezo szobába.
2021. febr. 2. 23:41
 5/6 anonim ***** válasza:
🤡🤡
2021. febr. 3. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én egy hónapot töltöttem a roller kiválasztásával. Végül úgy döntöttem, hogy mégsem elektromos rollert veszek, viszont a lábbal hajtós rollerek közül meg a felső kategóriásat választom. Így aztán asszem Boardy rollert fogok végül használatba venni. A szempontjaim azok voltak, hogy olyan rollert akartam, ahol a lengéscsillapoításról több elem is egyszerre gondoskodik egymástól függetlenül is:


1) az elég nagy kerék, több mint a szokásos 20 cm (a Boardy az 30 cm)

2) a felfújható gumi

3) valami plusz rugózat (ami a Boardy esetében a hajlékony deszka).


Meg még hogy a rollert mindenképp kézbe tudjam venni, ne legyen túl nehéz sem (ha mondjuk lépcső van útközben mint pl. a Diána úton, vagy ha nem tudnám hegyen fölfele hajtani).


Azt is akartam még, hogy a deszka ne legyen túl keskeny (ezért legalább úgy-ahogy, de fölférjen egymás mellé mindkét lábfej), és ne legyen túl magasan (vagyis ne kelljen túlságosan beguggolni, amikor hajtja az ember).


Mindenesetre nekem 13 kilométeres távra kell a roller. Még nem próbáltam élőben a dolgot, remélem nem vallok kudarcot.


Azt írták, a Boardy 100 kg tesúlyig jól használható, és még ha valaki nehezebb, ő is vehet XXL-es fajtát, ami még több kilót is elbír (bár utóbbiaknak már merevebb a rugózása).

2021. márc. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!